Burak yılmaz hakkında birşey sormak istiyorum.

Arkadaşlar,ben fenerbahçeliyim. Gs şampiyon oldu hakkıyla oldu onada lafım yok. Sadace birşey merak ediyorum. Gslı arkadaşlarında fikirlerini merak ediyorum. Burak yılmaz kendini yere attı diye çok suçlamada bulundum ama merak ediyorum,gerçeten yere atımmı?. Yoksa benmi fenerbahçeli olduğum için öyle görüyorum. Yani atmamışta olabilir,sadace merak ediyorum. puan farkı 10 bu birşeyi değiştirmez. Sadace merakımdan soruyorum.?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Burak Bjk derbisinde kendini yere attı o maçta yenilsek Bjkli arkadaşlardan o kadar laf yemezdim zaten Burak´ın en sevmediğim hareketi kendini yere atması ve bencil oynaması

0|4
    3|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Veli kavlak

webo ne kadar atiyorsa o kadar.

3|4
    0|4
  • Sezonun başında Bjk Derbisinde yere attı evet..

Ondan sonra olmadı kasti bir hareketi..

1|4
    0|3
  • katılıyorum. kendini yere gayet fazla atiyor

0|2
    1|0
  • Burakı bu konuda sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • evet attı,kendisi de söyledi,bir röportajında bir daha da yapmayacağım dedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• attığı oluyor.en çok bizi yaktı.inönüde 3-2 bitti derken çaınan penaltıyla

0|5
    1|1
  • paralel evrenden gelen çelme link

1|4
    1|2
  • Burak'ın kendini yere attığını bizde söyledik hatta kendiside itiraf etti bundan sonra olmayacak dedi ki ondan sonra olmadı. Attı diye gördüklerimi tekrar da meğer gerçekten düşürülmüş olarak gördüm. Bjk maçında net atmıştı...

Burak Yılmaz yerli olarak 1 numaralı forvet şuan ülkede kaybetmek istemeyiz...

2|1
    0|2
  • kendisine engelleyici bir temas olduğunda kendini yere atacak tabi. adama döner bıçağıyla mı dalmaları lazım illa ki. bazı pozisyonlarda kendini yere atıyor ama bunu her futbolcu yapar sadece burak çok ön plana çıktığı için görüyorsunuz.

3|3
    0|3
  • Öyle birşey yok arkadaş Sen kendini GALATASARAY'a Düşman etmişsin öyle görüyorsun kenidiside söylede asla kendimi yere bırakmadım diye

3|2
    0|3
  • bana sorarsan beşiktaş maçında bile kendini ere atmadı,

ordaki escude burak'ın ayağına vuruyor, penaltıda escude nin hiç bir itirazı yok fark eden eder.

schalke maçında burak'ın ayağına vurdular yere düştü penaltı verilmedi.

real madrid maçında ayağının üstüne taban bastılar vermediler,

elazığ maçında adam burak a dirsek attı penaltı vermediler.

2|2
    0|3
  • Burada böyle bir soru sormak yerine, youtube dan burak yılmazın kendini yere atma videolarını izleyebilirdin.

0|2
    2|1
  • Arif abisinden öğrenmiş kendini yere atmayı :D Şampiyonlar liginde de attı ama hakem sarıyı gösterdi.

1|4
    3|5
    • Şamp. ligindeki maçta yere attı dersen ben de sana derim ki, o maçı izlememişsin.

Ramos ayağına basıyordu ve onlar da penaltı olduğunu kabul etmişti

• İstisnalar kaideyi bozmaz birader.Bu adamı hangi takıma gittiyse sevmedim sevmem de

• Webo kendini Burak'tan daha fazla yere atıyor.

1|1
    0|1
  • Beşiktaş maçı hariç hatırlamıyorum hatta faul yapılsa bile devam ediyo :)

0|0
    0|1
  • Burak Yılmaz kendini sadece Galatasaray formasıyla bjk maçında yere attı ve emek hırsızı oldu ama nedense o olaydan sonra diğer takımların hiçbir oyuncusu kendini yere atmadı ya da öyle gösterildi işlerine öyle geldi bence sen objektif bakmıyorsun

1|2
    0|1
  • gs liyim burak yılmaz kendini yere attığı doğru ama önemli olan kendini yere atıp atmamak değil önemli olan hakemi inandırmak.

0|2
    2|1
  • burağın bu hareketleri var ama artık bu konuda kendini yere atmaması için özen gösteriyor. kimse burak hakkında ileri geri konuşmaya hakkı yok sonuçda bu adam fenerbahçedede beşiktaşda da trabzonda forma giymiş ve milli takımın vazgeçilmez oyuncusudr.

0|0
    0|0
  • burak kendisi de açıkladı ilk başlarda kendimi yere atıyordum ama artık bunu yapmayacağım diye...onun için bence artık atmıyor...

0|2
    0|1
  • ne zaman koştuki hep yerlerde oynuyo mübarek.

0|0
    0|0
  • bak burada çok güzel bir video hazırlamışlar burak ile ilgili link izle kendin karar ver

0|0
    1|1
  • ben sonuna kadar gsliyim ama bu konuda haklsın kardeşim burak herzaman olmasa bile bazen atıyor kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...