Günde 1.5 saat spor?

Haftada 4-5 gün spor salonuna gidiyorum 1.5-2 saat arası spor yapıyorum program dahilinde, 15 dk bisiklet 20 dk koşu bandı kollar ve bacaklar için dayanabildiğim kadar egzersiz 3 set halinde de ağırlık çalışıyorum, bu şekilde çalışarak ilk değişimi nerde görürüm ve 1 ayda ort kaç kilo gider?

Güncellemeler:
Bu arada boyum 1.64 ve 57 kiloyum

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar için ağırlık antremanı en az erkeklerinki kadar önemlidir merak etmeyin istesenizde kolay kolay erkeksi bir görünüme kavuşamazsınız tüm vücudu çalıştıran harekleri (başta squat) yapmayı ihmal etmeyin diyetinizede uyarsanız sıkı bir vucuda sahip olursunuz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende günde 2-3 saat civarı idman yapıyorum. Yeniysen sabret hemen mucize olmaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok kiloluysan boyle sıkı bir spor tavsiye etmezdim ben. Once diet ve yuruyus, belki bisiklet tavsiye ederdim. Tenis oynaman ve ya yuzmen de cok iyi olurdu. Yok fazla kilolu degilsen ilk degisimi karin bolgemde gorursun. Kalca, basen kisiye gore degistigi icin pek bir sey diyemeyecegim

0|0
    0|0
    • 57 kiloyum

• Spor salonunda varsa zumba da super olur. Cok eglenceli. Eglenerek kilo veriyosun :D

• Arada katılıyorum

• 6 kilo falan daha fazla vermeye çalışma kaybedeceğin yağ olmaz

1|0
    0|0
  • çüş sen baya çalışıyon ilk değişimi vücudunun en yağlı bölgesinde görürsün verdiğin kilolar beslenmene bağlı tabi sağlıklı besleniyosunda yağların azalsa kasın artar o yüzden kilon ne kadar değişir bilemem

0|0
    0|0
  • Pek kilo vermesin bacaklarinda sıkılasma olur

0|0
    0|0
    • Ah şu bacaklar, sıkılaşması bile artı benim için :)

• Evet ama klo vermek istiyosan spordan once diyet yapmalisin etin skilasirsa kilo vermen daha zorlasir

• Kilo gitmeyebilir yag kasa donusur etrafinda cok kisi "cok kilo vermissiiin" diyebilir

0|0
    0|0
    • Sebebi ne peki öyle olmasının

Yükleniyor...