Kapat

Arkadaşının sevgilisine taktın mı?

arkadaşının sevgilisiyle birbirinizden hoşlanıp buluşup gezip bir şeyler yaptınız mı? sen yaptın mı derseniz o da bana kalsın!

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• yaşamıştım kuzenimin sevgilisiyle. ben askere gitmiştim kuzenimde benden 9 ay snra flan gitmişti askere. herneyse sevgilisi bana mesaj attı işte napıosun nasıl gidio falan iyi dedim snra yavaş yavaş gün geçtikçe konu farklı yerlere gitmeye başladı. arıyodu konuşuyoduk falan. bana diodu ben kuzeninin evine çok gidiyorum her gittiğimde uyuyo boxerla yatıyo işte bazen penisini görüyorum muhabbetine girdi olay tamamiyle değişti anlıcağınız. sonra ben buna gelince tatil yapalım dedim bu da tamam dedi bizim yazlığa gideriz benm arbayla filan dedi kız. olur dedim. kuzeninin haberi olmasın kızar dedim tamm dedim. snra benm askerlik bitti 1 ay geçti aradan. bu dedi dershaneye gitçem görüşelim olur dedim. bulştuk sabh 10 gibi kahvaltı yaptık ettik. bir kafeye otrduk. ben kendmi çektikce bu başını omzuma falan koyuyo ama ben kendmi inanın çektim en son bir koydu kafasını işte benmle konuşuyo edio ona doğru baktım kafasını kaldırdı. direk dudaklarımız birleşti öpüştük sonra durduk başladı ağlama işte bunu nasıl yaptım nasıl ettim kendmi suçlu hissettim ama yapcak bişey yoktu kendi kaşınmıştı. kuzenden ayrıldılar şuan facden heryerden arıyorum ama bulamıyorum :D saygılar...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• sen bizlere sorup kendin cevabını kendine saklıyorsan bencilsin bu 1.

2. si evet demekki bişeyler yapmışsın.

3. sü bir erkek kadında neyi eksik bırakıyorsa kadın o eksikliği başkasından alır.

4. sü herzaman için sevgilinin arkadaşı ilgi çekicidir (fantezi gereği) ne sen ilksindir nede karşısı.

0|0
    0|0
  • Yapmadım yapmam .

0|1
    0|0
  • O bildiğin kalleşlik, yani bunu yapan adamda yarın birisini sevdiği zaman arkadaşı onunla yatarsa şaşmasın :)

0|0
    0|0
  • 1 yıllık ılıskım bu yuzdn bıtmıstı.sevglımın arkadası bna yavşamıştı telde knusmak ıstıyordu herseyı ben buna sevglıme solemstm sucsuz yere aldattı olmustm ama kız kasınıyodu

0|0
    0|0
  • Üniversite yıllarımda yapmıştım.Ne yalan söyliyeyim bende hoşlanıyordum o kızdan :D

0|0
    0|0
  • buluşup gezdiğim oldu :D arkadaşımın sevgilisi benim 6 yıllık arkadaşım olunca geneldede buluşup gezeriz :D arkadaşımında haberi var çokta sallamıyo :D

0|0
    0|0
  • evet seviştik grup yaptık

0|2
    0|2
  • yapmam öyle bir p**çlik

0|1
    0|0
  • bana göre şerefsizlikdir. yapmadım yapmamda. kızda gelip bişey dese elimin tersiyle iterim...

0|0
    0|0
  • Bizimkide bize kalsa nasil olur.? :)

0|0
    0|0
    • tamam size kalsın o zaman :)

• Askindan öleceginide bilsen ahlaksiz bir durum oldugunun farkina varman lazim ve yapmaman gerek

En azindan kendine yapildigini dusun boyle biseyi

• ahlaksız bır durumdan bahsetmedm sapıklıkta etmedm sadece görüşnmek dedim ewet bana yapılması beni çok üzerdi bir şey diyemicem artık

• Cevabını hepimiz biliyoruz zaten. Yaptın sen bir şeyler.

0|0
    0|0
  • var bişeyler bende de :) ama bana kalsın:)

0|0
    0|0
  • arkadasımlarıma yapmadım ama arkadas saymadıklarıma yaptım

0|0
    0|0
  • (: bu gün arkadaşının sevgilisine bakan, yarın komşusuna da bakar. senden kadın olmaz haberin olsun.

0|0
    0|0
    • bunu söyledm diye bunu olmam anlamına tgewlmez

• he şöyle yaaa, tamam bende arza var deyip cıkamadın ki işin içinden. yapma böyle seyler yapma, yarın arkdaşın kocanı ayartır, neden ben dersin. benden söylemesi.

• evlenen kım :)= yıne de saol :D

• senın dedıgın godosluk

0|0
    0|0
  • O p*zevenklik leveline ulaşmadık hayatta daha bacı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• asla yapılmaması gereken bir durum.yapmadım yapmam

0|1
    0|0
    • ewet yapılmaması gereken bı durum ama ya aşık opllursan n e yapıcaksın bakalm!

• hayatın aşktan ibaret olduğunu söyleyen yok ama bir güzellik yaşama yaşam katan bir şeyh hiç aşık olmadın sanırım yoksa böyle konuşamazsın

• olmam ya da olmamam bir şey değiştirmez ki.evliye ya da ilişkisi olana aşık olacaksam bir ömür böyle kalmyı tercih ederim.ve açıkçası ben aşkın yönetilebileceğine inanırım.

• yok artıkk allah göstertmesin öyle bir yanlışa düşürtmesin.

0|0
    0|0
  • arkadaşımın sevgilisiyle işim olmaz

he arkadaşım varken ayrı

0|0
    0|0
  • yapmadım aslada yapmam..

bellki yaptın sormaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • anlasılan yapmıssın benim de basıma geldışu anne o arkadasımla neden dıgerıyle grusmuyorum..yapılan adılıkten baska bsey deıl bence

0|0
    0|0
    • yapmadım öyle b,i şey neden herkes yaptığımı düşünüo sadece konıuştm

• enişteye o gözle bakılmaz ;)

0|0
    0|0
  • hayır o kadar alçak değilim arkadaşıma bunu yapmam

0|0
    0|0
  • hayır yapamam ...yapmam...

0|0
    0|0