¦¦ Totemleriniz var mı? ¦¦

Totem konusu son yılların futboldaki yükselen değeri:) maçtan önce uğur getirmesi adına mantık aramaksızın bir şeyler yapabiliyoruz

mesela ben geçen haftaki Benfica-Fenerbahçe maçında "içimizdeki Madridliler"e kızarak canı gönülden Benficayı desteklemiştim.

maçtan önce bir renktaşımla 250 liralık iddiaya girdim.

Benfica tur atlarsa 250 liramı ona verecektim. // yok tam tersi Fener tur atlarsa o bana 250 lira verecekti.

nasıl mı?

>> Benfica tur atlarsa yok yere 250 liramı lirayı kaybedecektim ama içim mutluluk kıpırtıları dolacaktı. ki esas istediğim seçenek de buydu zaten, yani totemi bu niyetle yapmıştım.

>> Fenerbahçe tur atlarsa epey üzülecektim ama havadan bir 250 liraya konmuş olacaktım

Yani iki durumda da kazançlı çıkıyordum...

övünmek gibi olmasın ama totemlerim genelde tutar:) kalbim temiz

sizlerin de paylaşmak istediğiniz totemleriniz var mı?

Güncellemeler:
soruyu gizli soracaktım ama gizli sormak bana göre değil

açık sözlüyümdür

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• İstediin takımı desteklersın tıpkı real madridi destekleyenler gibi özgür herkez

0|1
    0|1
    • teşekkür ettim

• Rica ederim bu arada totem yaparim maca gidicegimiz gun tatli yerim yemezsem.mac kotu gecio:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Hani yakın çekim olur ya maçlarda oyuncu top ayagındayken tam ekran gözükür link bunun gibi bu tür çekimlerde eger top bizdeyse gözlerimi kapatırm bakamam sanki bakınca topu kaybedecekmişz gibi hissederim ..

Ayrıca CL Maçlarımızda maç saatine kadar dışarı çıkmazdım...

0|2
    0|1
    • Gözlerini açınca genelde nasıl sonuçlanıyor peki:)

teşekkürler

• :) anladım, ilginçmiş ama biraz

• Çok ilginç farkındayım.. :(

• Totem gibi bir inancım yok. Maçları bahçemizde ayırdığım halı sahada izlerim. O da totem değil alışkanlığımdır.

0|1
    1|0
    • eğer orada izlemenin uğur getirdiğini düşünseydin işte o zaman adı totem olurdu:)

ama sen istisnasız her maçı orda izliyorsan totem değil, dediğin gibi alışkanlık

• hiç totem yapmadım,ama bizim iki gsli var dergide çıkan,onlar süper totemci!

0|1
    0|0
  • ToTeMiM Yoq.

0|1
    0|1
  • Toteme ve diğer tüm enerji yollama bilmem neylerine kafam gire.

Zaman kaybı.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• oturduğum yeri değiştirme olayı var bende

0|2
    0|1
  • Totemim yok ihtiyacımda yok ama dün g.antepspora sövdüğüm kadar kimseye sövmedim mk idda oynamıştım 400 lira alacaktım mk takımı yüzünden yattı inş. ligden düşseler diye biraz dua ettim ama artık imkansızmış :)

0|1
    0|1
    • tek maçtan yatmak da kötü koyuyor insana yav

bir de banko maç olunca daha kötü

• banko maçtı bence o maç, 1 lik maçtı

yazık olmuş, bir dahaki sefere gülersin inşallah

• bakalım bir kupon daha var inş o tutar :)

• iyi yapmışsın bak ne güzel oyuncuların çoğu sakatlandı üstüne birde oyuncular gökhanı öldü zannedince adamlar üçü buldu tur atladılar

0|0
    1|3
    • ne alakası var oyuncuların sakatlığıyla bu totemin

Gökhana üzülmedim mi sanıyorsun?

• yok totemim maçlarla ilgli

0|0
    0|0
  • Kurban olduğum allahım, yaratıyorsun hiç değilse takip et :D

0|3
    2|4
Yükleniyor...