Kapat

Kilo vermek de istemiyorum?

Merhaba arkadaşlar. Ben 20 yaşındayım, boyum 1.73 fakat çok zayıfım 49 kiloyum. Herkes kilo almamı söylüyor, ben de yediğim şeyleri arttırmaya başladım fakat sorun şu ki sağlıklı kilo almak istiyorum. Bir yandan da squat benzeri egzersizler yapıyorum hem de vücudum şekillensin diye. Benim sorum bu egzersizler kilo almamı zorlaştırır mı? Başta 60 ile başlamıştım iki set halinde şu an dört set yapıyorum ve 100 kere yapıyorum her gün. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• spor yap, sporuna uygun beslenmene dikkat et yeter, illa kilo alacağım diye şekere abanma
    spor ideal kiloya getirir, yani zayıfsan düzgün beslenme ve uyku ile birlikte spor sana kilo aldırır, şişmansan yağları yakarsın, o yüzden herkes için gerekli

ben olsam öyle 100 squat falan uğraşmam, Nike Training programı var mobilde, oradaki programlardan seçerek her gün 1 tane yapsan kafi, yüzlerce squat yap yap sıkılırsın zaten, tüm vücut çalışmalısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• diyetısyene gıtmelısın. dıyetısyen sadece kılo verenlere saglık hızmetı sunmazlar. sana da bu konuda yardımcı olacagını dusunuyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Şu squad egzersizini kızlar ARasında Nasıl yaygınlsştı merak ediyorum. Kaldı ki squat bel için çok riskli bir hareket ve ağır sonuçları olabilir. Aynı bölgeyi daha iyi çalıştırabilecek aynı Zaman'da daha güvenli hareketler de var. Kulaktan duyma bilgilerle yapılan egzersiz çok tehlikelidir ve yanlış yapıyorsunuz. Şekillenmekten kastınız kalça için ise gülüyorum size...

0|0
    0|0
  • Her yerini çalıştırmaya bak. Squat şınav leg raise vs en az 7 8 hareketle her bölgeyi çalıştır. Hareketeri yaparken ağırlık kullanma imkanın varsa kullan. Tek sette 20 tekrar üstü hareketler kilo aldırmaktan çok yağ yaktırmaya yarar. 10 15 tekrar yapabileceğin şekilde ağırlık kullan. Ayrıca sağlıklı kilo almak istiyorsan sağlıklı beslenmen lazım. Bulgur pirinç yulaf patates baklagil kuruyemiş tavuk et balık sebze meyve yemeye özen göster. Yumurtayı sakın unutma.

0|0
    0|0
  • Bayagi evet 7 kilo felan almaniz lazim ama protein ve karbonhidrat alimini arttirin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Egzersiz zayıflatır

0|0
    0|0
  • squat kilo yapmaz kalçanı biçimlendirir

0|0
    0|0
    • Biliyorum verdirir mi diye korkuyordum çünkü almaya çalışıyorum

• egzersiz sonuçta kilo vermek isteyenler yapıo squatı