Sosyal hayatı çok iyi olan bir kıza tutuldum.Sizce ne yapmalıyım?

Çok iyi anlaşıyoruz benzer bir çok yönümüz var biri dışında.O çok sosyal bense o kadar değil.Neredeyse hergün gezer hava durumuna aldırış etmez.Her gününü her anını doyasıya yaşamak isteyen kişilerden.Sizce bu ilişki devam eder mi?Yoksa yol yakınken dön mü dersiniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• çok gezince zaten ortm çocuu bulur seni bırakır sikinti yapma.

0|0
    0|0
    • Ne güzel birini bulup diğerini bırakalım :) Ne ala memleket.Bu yorumunuzdan dolayı aldatan erkeklere hak vermeye başladım

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence dönüşe gerek yok,bu tür kızlar sosyal hayattan vazgeçmezler ama seni de bırakmazlar,sen de onun gibiysen zaten senin yanında rahat olur,gezdiğinde de birlikte olursunuz.Bir süre sonra seni severse her şeyi senle yapmak ister zaten.He dayanamam diyosan bilemem

0|0
    0|0
    • Ona çok güvenmeme bağlı her şey.Bazı kızlar gece barlarda bile gezse kız arkadaşlarıyla sadece eğlenmek için gidebiliyor ama bazılarının cidden niyetleri farklı.İşte güven ortamı sağlanırsa devam ederim.O bana çok güveniyor o ayrı

• Kıza ayak uydur sende.. : /

Bunun için vazgeçilmez dimi...

0|0
    0|0
    • Bi yere kadar ayak uydurcam :) Kırmızı çizgileri geçmemesi lazım

• çok gezince ne oluyor?

0|0
    0|0
    • Çok ortam demek çok insan görmek çok tecrübe edinmek demek.İnsan bu sonuçta makina değil kodlardan oluşmuyor.Ben onun için vazgeçilmez olduğum durumda beni bırakmaz sadece.Opsiyonları bol olur terkedip gitme ihtimalleri yüksek olur.

Erkekler Ne Diyor 4

• ayak uydurman lazım yoksa işin zor öyle bir kız arkadaşım olsun istemezdim.

1|0
    0|0
    • Çok zor bildiğin gibi değil.Ben böyle daha kafa dinlendirici ortamları severim.O ise kalabalık eğlenceye yönelik ama onun dışında çok da iyi anlaşıyoruz.Sırf bu sebepten o da ayrılmak istemiyor bunu da hissediyorum.Bakalım neler olacak

• yanında sönük kalırsın gururun kırılır hemen U dönüşü yap aga aman aman.

1|0
    0|0
    • Onun da beni sanki sevdiğine dair ipuçları alıyorum.O sorun etmezse peki hiçbir şeyi yine de ayrılıyım mı

• saolasın :)

• eyvallah :)

• Çok seviyorsan ayak uydur ona...

0|0
    0|0
    • Hareketleri falan çok hoşuma gitti.Ben ne çok konservatif ne de çok liberal biriyim her kesime saygım var ama Gece bir eğlence ortamına gitmektense onu alıp hiç gitmediğimiz yerlere gitmek yeşilin mavinin bol olduğu yerleri gezmek daha çok hoşuma gider.Çok kalabalık yerleri sevmem sadece o olsun yeter bana.

• Oda seni seviyorsa sorun olmaz bence

• inşallah dostum

• aynen aga hemen u dönüşü yap o kız gün geçtikçe daha da sosyalleşecek ... çevremde var biliyorum sıkıntı abi kadın erkeğe ayak uydurmalı erkek kadına değil...

0|0
    0|0
    • Ayrılmam kolay olmayacak cidden hoşlanmaya başlamıştım giderek daha da büyüyecek ama en iyisi bırakmak sanki

• var ya mükemmel yorumlar yapıyorsun.Eski kız arkadaşımı da böyle savunurdum ama attığı kazıktan daha ayılamadım :) Dediklerini diyorum arkasından ama ben ona cidden hiç yanlış yapmadım o yaptı.İnşallah bu öyle çıkmaz:D

• arkadaşlarım yeni bir kız bulur(ki ben kızın ne mal olduğunu bilirim ) bilader uzak dur bu kızdan derim.. aldığım cevap şu : kardeşim bu sefer yanılıyorsun bak asiye varya gerçekten çok farklı bir ız ya cidden bambaşka yaaa o bitanedir... bir süre sonra telefon gelir: bilader içelim mi ? ;:D yaşım 23 işimi elime alayım evleneceğim kız belli abi oturmasını kalkmasını konuşmasını bilen itaatkar birisidir... yok şöyle güzel olsun hepsi hikaye ...

Yükleniyor...