Hiç mi yürüyüş alanı yok?

Ben 3 ay önce belçikadan İstanbul esenlere taşındım. Normalde her gün yürüyüş koşu yapıyordum her yerde ev yakınında böyle alanlar vardı. Buradada yapmak istiyorum ama malesef hiç böyle bir yer yok yeşil alan veya yürüyüş alanı ancak araba ile saatlerce gitmeli bir yere. Spor salonuda istemiyorum zaten yok ne yapacağım ben?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kaldırımlarda (tabi yürümeye kaldırımları boş bulursan) araba kirliliği ve beton kirliliği arasında yürüyüş yapıcaksın veya evine koşu bandı alıp ev hapsinde yapacaksın malesef. veya benim gibi yeter artık diyip o kalabalıktan kaçıp nispeten daha sakin olan bölgelere taşınacaksın. mesela ben bağcılardan kumburgaza geldim - ki zaten kumburgaz doğma büyümeyim dayanamadım bağcılara.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hoşgeldin burası Türkiye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bahçeşehirde gölet var 15 20 dakikada gidersin

1|0
    0|0
  • sen çok yanlış gelmişsin :D dfgf

1|0
    0|0
  • Maalesef yok, ancak sahillerde veya büyük parklarda var sadece. Rezil bir şehirde yaşıyoruz.

1|0
    0|0
  • Geri dön

1|0
    0|0
  • Bu konuda Türkiye çok eksik :/

1|0
    0|0
  • semtini değiştir başka alternatif yol göremiyorum yürüyüş için

0|0
    0|0
  • Neresindeydin belçikanın? Bende genke gitmeyi düşünüyorum. Nasıl bir yer sence? Ayak uydurabilirmiyim?

1|0
    0|0
    • Ben Antwerpen da oturuyordum. Genke hiç gitmedim ama doğa temizlik çevre mimari olarak buradan daha güzel tek eksisi senin ülken değil göçmensin

• Alışabilirmiyim?

• Alışmak size bağlı ne beklediğinize göre burdaki kalabalığı kargaşayı vs seviyorsanız sıkılabilirsinz ama düzen sakinlik istiyorsanız alışırsınız

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...