Aziz Yıldırım ile taraftar arasındaki sıkıntı nedir?

Sampiyonlar ligi maçına neredeyse boş tribüne oynayacak kadar ne var aralarında

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir gs tarafdari olarak aziz beyi takdir ederim keske gsninde aziz gibi basi dik dedim dedik diyen baskan olsa da liseden kurtarsa! gelelim sordugun soruya aziz tarafdara agir laf etti parali köpek falan diye tarafdarlarin gelmemeleri de normal...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kombine vermiyo en büyük sorun bu bu kadar cefakar insanlara gerçek taraftara yapılacak en son şey + olarak bilet fiyatlarıda cabası tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Vay be bir zamanlar Aziz baba stadyum yaptı tesis yaptı transfer yaptı büyük başkan falan diye bağıranlar düşman oldu şimdi

0|2
    0|0
  • Pavalı kopeklev lafını yediriyorlar ona.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın işi gücü para. FB Tv yi açıyorum yok ona bağış yapın buna üye olun kombinelerin fiyatları kanal sanki spor kanalı değil ticaret kanalı. Adam bilet fiyatlarını uçuruyor. Taraftarla tartışıp ben ne dersem o olur diyor. Kulübün adını çıkarıyor bizi dünyaya rezil ediyor. Adam çıkıp ben ne yaptıysam fener için yaptım diyor, bizim mal taraftarla Aziz Başkan çok yaşa demeye başlıyor. Ne günlere kaldık arkadaş. :D

0|1
    0|0
  • Gfb artık deplasman dışındaki hiçbir maça girmeyeceği açıkladı talimat vermişti bunlari olmayacaksınız diye ama giriyorlardı bunsene bilet fiyatlarıni protesto için kendi rizalariyla girmeyeceklr diğer gruplar unilerden oluşan gruplar Şu an kapalı olduğu için toplanamiyorlar o yüzden seyrek

0|0
    0|0
  • Bilet fiyatları sanırım mesele taraflar ile

0|0
    0|0
  • Taraftarin artik kendisini istemedigini biliyor ve bu yuzden uzak tutuyor tribunlerden. Eleştiriden, istifa cagrilarindan korkuyor. Bizim ulkenin genel sorunu; koltuk sevdasi. Oturan kalkamiyor

0|0
    0|0
  • Pahalılık olayı galiba

0|0
    0|0
  • En ucuz biletin 120₺ olması olabilir mi mesela? Ya da en iyi oynayan oyuncuları çıkaran bir adet Vitor Pereira?

0|1
    0|0
  • Adam taraftarın mk resmen taraftar da dikleşince oturup avuçlarını yaladı ve aziz yıldırımı istemedi. Kim ne derse desin bubadam fener için her şeyini ortaya koyuyor

0|0
    0|0
  • Fenerli olarak aziz totoşundan nefret ederim

0|1
    0|0
  • Bilet fiyatları ve vitor pereira

0|0
    0|0
  • Bilet fiyatları artı Aziz Yıldırım

0|0
    0|0
  • Yesinler birbirini zamanında pavalı köpekler demişti

0|0
    0|1
  • aziz yldrmn mk :D

0|0
    0|0
  • Bilet fiyatları

0|0
    0|0
  • Azizi sevmiyor taraftar

0|0
    0|0
  • Teknik direktörün değişikliliğine ve skora bak anlarsın :)

0|0
    0|0
  • Bilet fiyatları
    Aziz Yıldırım'ın kendisini kulübün sahibi sanması

0|0
    0|0
Yükleniyor...