Sizce Fenerbahçe turu geçermi?

Fenerbahçe 3 ağustostaki rövanş maçında monacoyu geçermi? Yeni futbolcuları ve yeni taktiği nasıl buldunuz?

Güncellemeler:
ilk resmi maç, takım oturmamış, verilmeyen gol, ofsayttan yenilen gol, kaçırılan goller, cezalı futbolcular, taraftarların destek vermemesi, hocanın cezalı olması vs vs kısacası tüm olumsuzluklara rağmen kazandık...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• hakeme dikkat etmek lazım, oynadığı futbolu olumlu buldum, ilk maçtada çok istekli bir futbol sergilediler, emenike ve salih uçan çok şey katacak bu da bir gerçek, defansta ufak tefek bir kaç hata yaptı ama genel olarak sağlam gibi, 2-1 avantajdır ama dikkatli olunmalı, inşallah taraftarları kabul etmeyeceğini açıklayan küstah monacolulara cevabımızı sahada eleyerek vereceğiz

0|0
    0|0
  • Geçemeycek kapasitede değil. İnşallah geçer. Takım biran önce birbirine uyum sağlasın kadro olarak. Fenerbahçemize başarılar...

0|0
    0|0
  • Ben favori olarak Monacoyu görüyorum bnim için fb bu turu geçerse sürpriz olur açıkcası.

0|0
    0|0
  • Kendi evinde daha atesli oynayacaktir mutlaka ama Monaco bu aralar iyi oynamiyor. Ben gecer diyorum.

0|0
    0|0
  • Hayal kurmaya gerek yok Monaco bu.. Braga da değil.

0|1
    0|0
  • Geçeriz diye düşünmekteyim

0|0
    0|0
  • Monaco fransada çakar adamlar 18 lik kaleci ile oynadılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...