Balık yağının işe yarıyor mu ?

Balık yağının zekayı geliştirdiğine daha doğrusu sinapslar arasında etkileşimi arttırıp daha hızlı çalışmalarını sağladığını bununda algıyı ve öğrenmeyi olumlu etkilediğini düşşünüyor musunuz ?

• Evet katılıyorum
    38% (3)78% (7)59% (10)Oy Ver
  • Hayır katılmıyorum
    12% (1)22% (2)18% (3)Oy Ver
  • Kararsızım (ne yapcam yahu hafızayı battı balık yan gider)
    50% (4)0% (0)23% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• doğrudur ayrıca obezite tedavisindede kullanılıyo yanlız omega 3 galiba o yarıyor çeşitli türleri vardır hepsi farklı görevde bazılarınında boyunu uzatır mesela küçük çocuklara balık yağı içirirler ilerde zeki olsun die .

bende kullandım işe yarıyor gerçekten ama iğrenç bir tadı olduğu aşikar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ıse yarıyor

0|1
    0|0
  • valla kucukken bana cok fazla ıcırmısler ithallerinden ama degısen bısey yok kanki :D

0|1
    0|0
  • Hic bir ise yaramiyor yeminle.

1|2
    1|0
  • evet doğru ve kanıtlanmış.özelliklede matematiksel zekayı.

0|1
    0|0
  • beyin varsa yariyordur belki:D

0|2
    1|0
  • Kararsızım bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • işe yarıyor diye biliyorum

0|1
    0|0
  • Ayrıca kemik gelişiminde faydası var. Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Yağlı balık mangalda güzel oluyor,balık yağıda faydalı yani bu kadarını biliyorum:)

0|0
    0|0
  • Gelmişsin 30a hala balık yağı

0|0
    0|0
    • insanın sağlığına dikkat etmesinin yaşı yoktur hem ben bunu kendim için sormadım ben spor yapıyor sağlığıma dikkat ediyorum insanların ne düşündüğünü merak ettim, zekamda oldukça iyidir merak etmeyin.

• Oldu sağlıklı günler!

• balık yağı da neymiş. hamsileri alcan kılçığıyla beraber yutcan omega patlaması yaşarsın boşver o zımbırtıları

0|1
    0|0
    • :)) bence yanılıyorsun balk yağından faydalanmakk ıstıyorsan kucuk balıklardan bunu temın edemeyız

• kilo yapıyor iştah açıyor o haplar. herşeyi doğalından almak güzel. bence onları içeceğine balık ye

Erkekler Ne Diyor 14

• beyin bedava derler bide

1|3
    0|0
  • Yanı sıra kilo aldırır ;)

0|1
    0|0
  • Küçükken içirirlerdi iğrenirdim.Birde hamamböceği gibi hap vardı oda onun yan elemanıydı galiba.yıllardır balık yiyemedim o yağ yüzünden.Faydasını gördüm mü bilemem.Ama normal balığı yersen en azından konserve ton balığı yersen daha güzel olur diye düşünüyorum.Canım çekti be :)) Neyse sağlıklı günler.Sevgilerle..

0|0
    0|0
  • bu bilimsel olarak kanıtlanmış bişey. benim inanıp inanmamam bişeyi değiştirmez

0|1
    0|0
  • Evet çocukluğumda çok kullanmışlığım vardır. Sınıf birincisiydim :D Etki ediyor gerçekten de.

0|1
    0|0
  • hocam bu bizim düşüncemizle olacak bir şey değil. sonuçta bilimsel gerçeklik. ayrıca bu olayda etken madde balık yağı değil içindeki omega3 'tür. bunu yeterli dozlarda alabilmek için en ekonomik yol balık yağıdır. ayrıca bu beyin gelişimi sırasında işe yarar yani çocukluk yıllarımızda. gelişimini tamamlamış birinde beyin sağlığı için önemlidir, gelişimi için değil.

0|0
    0|0
  • Kimyasal olanlari tavsiye etmiyorum. Baligin kendisini pisirip yersen elbette bir suru faydasi var. En vokta zekaya tabiki...

0|1
    0|0
  • dogrudur..

0|1
    0|0
  • ya kullanmıştım bir ara 3 cm uzadım ama baya yüzüyordum,ip atlıyordum,barfiks çekiyordum

0|1
    0|0

• inanmıyorum

0|1
    0|0
  • Evet zekayı artırıyor, kendimden biliyorum.

0|1
    1|0
  • omega 3 yicen hacı. her balık yağında olmaz o, somon ye direk norveç yersen daha iyi. buz gibi suda yetişmiş alabalık da olur.

0|0
    0|0
  • beyinsizlerin umut kapısı olmuş (: solgar adı altında satılan B12 diye geçen...

1|0
    0|0
  • reis sen çok geç kalmışsın kurtaramassın :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...