Mario Gomez'den haber var. Bu sıcak gelişme hakkında ki görüşleriniz nelerdir?

Mario Gomez'den haber var. Bu sıcak gelişme hakkında ki görüşleriniz nelerdir?Takım bulamıyıp tükürdügünü yalayıp geri döner mi sizce

• Giderkende düzgün ayrılmadı Türkiye'ye laf çaktı gitti, tükürdügünü yakarsada rezilliktir tam anlamıyla
    77% (24)68% (49)71% (73)Oy Ver
  • Karaktere gerek yok Gomez olsun yeter
    23% (7)32% (23)29% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncell
gncll

0|2
3|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• benim bildiğim çarşı buna müsade etmez.
    çarşı herşeyden önce adamlığa bakar.
    gomez maalesef bu anlamda sınıfta kaldı

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gomezin derdi sizi niye bu kadar gerdi?

0|1
    0|1
    • yüzde 69/31 i gördün mü
      61 kişi/ 28 mal ı gördün mü :D

• Gelmesin soğudum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Gomez ne kadar çok can yaktıysa artik , bu Gomez le ilgili kaçıncı gizli sorun. İsin ilginç tarafı karakterden bahsedip düşüncesini gizli gizli söyleyen erkek? :) Cesaret loading...

Gomez gibi adamın takim bulamayacağını düşünmek güzel kafaymış

0|8
    0|5
  • GOmez geri gelirse kişiliğini beşiktaşta onu alırsa hem öyle takımı hem başkanını zikiyim

0|3
    0|1
    • o kadar dusemezler

• Aynen krdşm gs liyim ama beşiktaşın bu konuda bir duruşu karizması var gelmemeli

• gelsede hayır demez sanki medyadan açıklamaları takip edince ya da taraftar yorumlarını görünce bir çarşı sağlam durmuş net durmuş ama dedigin gibi bir duruşu vardır sanırım

• Adam tamamen profesyonel davrandı. İnşallah tekrar gelir

0|5
    0|3
    • işte ihtimal var boşta kaldı şu anda ışık göründü, prof. konusunda istediği yerde top koşturabilir ama o laflar kabul edilebilir değil zaten fikret ormanda tasvip etmedi o laflarını gomezin akıllı insanda onaylamaz yani

• Gomez'in düşüncelerini karakterszlik olarak görmüyorum. Sosa ile bir tutumamak lazım. Gomez bizim oyuncumuz değil. Bir sözleşme imzalamadan önce insanın her ayrıntıyı dikkate alması gayet doğal. Adamın sözleşme imzlamadan önce de can güvenliği ile ilgili sıkıntıları dile getirmesi karatersizlik olarak algılanmamalı. Sonuç olarak bu ülkenin başkentine 15 temmuz gecesi bomba yağdı. Gelirse süper olur diyorum. Bu konuda alınganlık göstermek bize yakışmaz. Tüm dünyaya rezil olduğumuz bir dönemde, gomez'in yaptığı insani bir tavır. Sonuçta adam asker değil, futbolcu.

0|1
    0|1
    • şunu tekrar belirtiyorum futbolunu başka yerde oynamak istemesi kendi en doğal hakkıdır buna lafımız yok, burda sıkıntılı durum ayrılmak esterken yapmış oldugu açıklama zaten bu açıklamasını beşiktaş başkanıda yapmış oldugu basın toplantısında katılmadığını açıkladı ve bu açıklamasıylada çok doğruda yaptı, gomez ayrılırken yaptığı açıklama ayrıca Türkiyeyi yani top koşturdugu ülkeyi zor da duruma soktu küçülttüde bu açıklamaları avrupa spor basınında bolca işlendi haber oldu, ben sadece ülkemize daha saygılı olmalıydı ve ayrılmayı daha düzgün ve kaliteli yapmalıydı sıkıntı buydu arkadaşım kısa özet geçmem gerekirse

• Aslında konumuz tam da bu. Ben de diyorum ki; açıklama yaptı, evet ama adam"Türkler iğrenç bir milletdir" demedi. Görsel, yazılı basında gördüğünü dile getirdi ve bu nedenle de bizim biraz daha hoş görülü olmamız gerekiyor. Bence gelip bir- iki gol atınca her şey değişir. (Sözüm sana değil genele) Bu kadar keskin hatlı olmamak lazım diyorum. iyi günler, güzel tartışmaydı.

• anladım

• Giderkende düzgün ayrılmadı Türkiye'ye laf çaktı gitti, tükürdügünü yakarsada rezilliktir tam anlamıyla.

1|3
    0|1
  • Gelmesede yerine ideal bir forvet alinirsa daha iyi olur (eto. o gibi) cunku besiktas kanatlardan oynayan bir takim bitirici forvet alinirsa gol sıkıntısı cekmez.

0|2
    0|0
    • eto'o ile ilgili gelismeler yasaniyor belki anlasma saglanacak

• Besiktasin sahibi olsam hadi ordan cekerim :D

0|2
    0|1
    • aslında bu yapılması lazım acizligin alemi yok

• ks yapıyor bunu

• Tükürdüğünü yalamak ne alaka? Oldukça prof bir kişi her konuda. Olayın rezillikle hiç bir alakası yok.

Umarım tekrardan gelir...

0|3
    0|4
    • he tabi profluk o, sizde öyle deniyor sanrım :) insana demezler mi niye dayılandın aga diye ben burda oynamam zart şu var zort şu var diye, geri dönersende tükürdügünü yalamak derler her yerde

• Ya gelirse :O deyip korkan G. Saraylilar (Temsili falan değil ) ahahaha :D

0|2
    0|3
  • Gidene git dönene dön demem

0|2
    0|0
  • paranın olduğu yerde karakter aramaya gerek yok ya klübün işine gelmez ya oyuncunun ve gider duygusallığa gerek yok bence

0|2
    0|0
  • bence gelmesin artık bence eskisi gibi olmaz ilişkileri bir gs li olarak ben olsam bjk nin yerinde direkt eto'o yu alırım

0|1
    0|0
  • Gomez gelsin kediye çaksın da gerisi önemli değil...

0|1
    0|2
    • oynamayacağım deyip bahaneler üretip tükürdügünü yalamasına ne diyorsun peki eğer gelirse, o kedi işi hayal bizim başardıklarımızı siz hayal bile edemezsiniz 2 yıldızlı :)

• tekrar gelir :D

0|2
    0|0
    • istiyrsun anlaşılan :D ihtimal tabi

• Gomez mi boşta kalacak? Gomez'in karakterinde bir sorun yok kendi karakterlerinizle ilgilenin.

0|1
    0|3
    • bir kalıyım
      bir takım transfer yapsın görüyüm
      tamam kalıyorum
      annecigim darbe oldu gidiyorum
      şimdide boşta neme lazım çark edip dönmekte isteyebilir
      dortmuntla anlaşamadığı için boştada kalabilir belli olmaz
      fikret orman bile bu açıklamalarını doğru bulmadım dedi internetten izle basın toplantısını yalın mı söylüyoruz yani, sana bunlar normal gelebilir bir şey diyemem

• Adam haklı sürünsün mü burda? Şuna bak boş boş havlıyor. Tamamen haklı adam

0|1
    0|3
  • Gelsin sorun değil

0|1
    0|1
  • Bize sunulan siklara bakilirsa renklileri fena korku sarmis. Gerci nasil sarmasin? Gecen sezon ligde sadece iki takima gol atmamis olmasi ve bu takimlarin gs, fb, bursa, trabzon gibi takimlar olmamasi, takima geri donmesini tehlikeli kiliyor. Kimse ait olmadigi ulkenin siyasi sorunlarina katlanmak zorunda degil. Hicbiriniz baska bir ulkede silahli, tankli, bombali sorunlar ortaya ciktiginda imkaniniz oldugu halde gitmemeyi tercih etmezsiniz. Munih'te de silahli teror saldirisi gerceklesince nereye gitse tam anlamiyla guvende olmayacagin mi gormustur. Ingiltere veya Ispanya'ya buyuk takima gitmedigi surece oynamak isteyecegi ilk takim Besiktas'tir. Ligin kralinin geri donmesini elbette isteriz.

0|1
    0|4
    • dediklerine katılmıyorum gomezin açıklamasına dair bak videoda güzel demiş fikret orman bir onu dinle burda fanatiklik yapmana gerek yok o satır aralarını h ttp://www. ligtv. com. tr/haber/fikret-ormandan-mario-gomez-aciklamasi-2

• Onu bunu bilmem Gomez iyi çakıyor

0|2
    0|3
    • kötü oyuncu demedik zaten futbolcu anlamında, karakteri dışta bırakırsak tabi

• hesapsız iş yaptı mı ayagına dolanır her şey tükürdügünü yalama noktasına gelmez umarım bu kadar düşmez

0|4
    0|1
    • hiç belli olmaz habere göre dortmuntta transferde olumsuz yaklaşmış boşta kaldı yani şimdilik

• rezillige bak bir de o rezillige görmeyenlere bak

0|4
    0|4
    • rezillik var evet ama Türkiyeye laf çakmayı profluk gören var burda gomezi haklı görenler var

• onlarda başka rezil

Yükleniyor...