Siz kendiniz kahraman olarak gördünüz mü bir olay karşısında ?

Sizce kendiniz bir kahramanlıkta bulundunuz mu? ya da kendinzi öyle hıssettınız mi? Yaptıysanız ne yaptınız anlatır mısınız?

link

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kahraman değil savaşcı olarak gördüm

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar sokakta kötü halde bulup,alıp besleyip sahiplendirdiğim hayvanlar var. O zamanlarda sadece öyle hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Kahraman değil de Cadı olarak hissediyorum bazen Romantikusum :D

0|1
    0|0
  • hahahahahah ne içtin sen yaa

0|1
    0|0
  • en kahraman olduğum zaman, annemin yemeği ateşte unutup gittiği anda benim yemeğin altını kapatmam :D:D ahahahha olmaz bizden kahraman falan :D:D

0|0
    0|0
  • yok ya benden kahraman falan olmaz :D aksine benden kötü kadın olur :D :D

0|0
    0|0
  • yok ya yazık bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• buzamana kadar 2 kere hayat kurtardım sayısız kan verdım burs verdım olursem organlarımı bagısladım otostop cekenlerı kız erkek bakmadan alırım verdıgım borclarımı gerı alamasamda ıstemedım gene verdım gasp edılen yaslı bır adamı farkedıp kurtardım 8 kısı ıle kavga etmek zorunda kaldım bıcaklandım 2 gun taksımde yattım gene olsa gene yaparım ben ucamıyorum ama kahraman olmak ıcın ucmaya gerek yok dıyorum

0|0
    0|0
  • bi 8-9 yıl oluyo kuzenim o zaman 3 yasında falandı koltuğa çıkmış zıplıyodu . düşeceğini farkettim koşarak kaleci gibi uçup tuttum havada( ya da ben öyle sandım bilmiyorum ama uçtum görenler var) yine de ağlamıştı sıpa annemlere de bizi öyle yerde görünce bana çıkıştılar niye aglatıyosun cocugu diye . ne oldugunu anlatamadan fırçayı yemiştim . kahraman olmak da zor :)

0|0
    0|0
  • Benim kendimi en kahraman hissettiğim anlar kucağıma aldığım küçük erkek yeğenim ağladığında ve ben onu kucağıma alıp türlü şahlabanlıklarla güldürdüğümde hissettiğim anlar olur hep. O yaşlı gözleriyle ve muhteşem gülümsemesiyle gözlerimin içine bakıyor ya, hem onun gözünde kahraman gibi oluyorum hemde kendimi dünyanın en büyük kahramanı gibi hissediyorum :)

Küçük sıpacıklarım :)

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537272_10151551229834917_2144239011_n.jpg

0|0
    0|0
  • Yeni doğmuş bir muhabbet kuşunu annesi reddedince geceleri bile kalkıp beslemiştim her ince detayıyla. Onu kurtarıp tüyleri çıkınca kafamda dolanmaya başlıyınca aha dedim işte budur o zaman hissetmiştim bak sonuçta göreceli bir kavram Muhabbetin kahramınıydık sonuçta :)

0|0
    0|0
  • küçükken arkadaşım okul demirlerinin altında kalmıştıda o kadar kişi bakarken o ağır demiri kaldırmıştım arkadaşı kurtarmışlardı ama ben demiri ayağıma düşürene kadar :D

0|0
    0|0
  • ben hissetmedim ama klavyeden vatan kurtaranların ne düşündüğünü hem merak etmiştim hal karasında bordo klavyeliler olarak adlandırılırlar :D

0|0
    0|2
    • dalga gectigin kisilerin hic olmasin ideolojileri dogru

• TC den bahsetmiyorum her şehit haberinde fatiha vs.. okumaktansa sayfaları basıp paylaşım yapana bin ton küfür edip asalım keselim savaşa girelim nidaları atıp ama aslında klavye başından kıçını kaldırmayanları diyorum...

• Ben kahramanım, sırf geçen sene çan yükseltiği gerekçesiyle matematikten 100 alamayacağımı hissedersem düşük alıyorum. Geçen dönem "ba" bu sene vize 10 mk.

0|0
    2|0
  • hayır görmedim ama sen benim kahramanımsın diyenler olmuştu :D

0|0
    0|0
  • Trafik kazasında sağ çıktım arabadan ölümsüzüm. -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...