Birini yanlışıkla öldürdünüz ya da yaraladınız ama hayalleriniz var suçlu bulunmamayı başarabilir misiniz ?

Polis evinizde şüpheli sıfatıyla arama yapıyor ve siz çok korkmuş sağlıklı düşünemeyecek bir vaziyettesiniz .

Kanıt dizisindeki gibi tam tersi sizinle ilgili birşey bulamayacaklar , vicdanınıza ve davranışınıza hakim olabilecek misiniz ?

Yakalansanız en az 10 yıl hapis yiyeceksiniz oraya girmemek için her türlü şeyi yapar mısınız ?

Suçlu olmanıza rağmen ölene kadar suçsuz olduğunuzu kanıtlamak ister misiniz ve başarabilir misiniz ?

Güncellemeler:
Cesedi kimsenin bulamayacağı bir şekilde imha etmişsiniz
Hiç mi film izlemediniz ya cinayet işleyipte kurtulan bir sürü kişi var hem filmlerde hem gerçek hayatta :) polis evinize birilerinin vasıtasıyla bir şekilde ulaşmış imkansız bişi değil imkansız gibi görünen sizin o durumdan tüm delilleri yok etmeyi başarmanız olur .

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ceseti napmisim ?

0|1
    0|0
    • Cesedi suya, bogaza, gole falan atmadan once uzerine iyice bastirin. Akcigerlerinde hava kalirsa, suyun yuzeyine cikar. Etraftan gorunebilir.

Haberiniz olsun.

• güncellemeyi siz bana yaptırdınız normalde güncelleme olmadan olan sorum daha iyiydi ama konuyu çorba yaptınız D:

• hahahhhchcjghk.

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah muhafaza... Ben kendim giderim adli makamlara :/ Neyse cezamız çakeriz :/

1|1
    0|0
  • Kişilikle alakalı vicdansızsa her türlü başarır

1|2
    0|0
  • link

:D

0|0
    0|0
  • sanırım başaramam :S

0|1
    0|0
  • Soru çok güzel ama vicdanım ne derse onu yaparım menfaatim büyükse yalan söyleyebilirim .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet birini kesip, kesmemiş gibi yapabilirim ..

0|1
    0|0
    • kısa ve mantıklı cevap için eyvallah :)

• 10 yılımı hapiste geçiricek kadar aptal değilim

1|0
    0|0
  • hakettiyse öldürdüğüm için pişmanlık duymam ve imkanımda varsa kaçarım başka bir hayat kurarım

1|0
    0|0
  • ben geride iz bırakmam hacı temiz iş yaparım

0|0
    0|0
  • Suc aletleri ile ceset nerede? Bana nereden ulasmis polisler? Olay mahallinde DNA ornegi birakmis miyim?

1|0
    0|0
    • dzdzfuigiggigi. o degil soru sekli zaten delilleri yoj edip kactigini anlatio okadar ugrastan sonra niye itiraf etsin. ya da okadar vicdanliysa niye karakol yerine evine gelmis sorunun mantigini cözemedim.

• kopukucurtma da, ben de rol yapariz ama senaryo mantik hatalariyla dolu.

• valla sizden baska kimse bişi demedi siz senaryoya kendi senaryonuzu kattığınız için size mantıksız geliyor

• Hapise giremem öldürün beni daha iyi

1|1
    0|0
  • vicdan azabı ne olacak ? onu ne yapıcan ?

1|0
    0|0
    • vicdanı olmayan çok var dostum .

• olmayan var tabi olmayan adam yapar olanlar yapmaz bunu bu kadar basit

Yükleniyor...