Merhum Başkanın Vasiyeti İşe Yarar mı?

Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı, hayatını kaybeden Başkan İbrahim Yazıcı'nın taraftarlarla yaptığı son toplantıda Beşiktaş ile dost olunmasını istediğini söyledi.

Sizce bu husümet sona erer mi?

link

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• dünyanın en iyi iki dost takımı olmaları dileğiyle. ibrahim yazıcıya allah merhamet eylesin mekanı cennet olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• en azından kavgalar bitmeli

0|1
    0|0
  • biter heralde.

0|2
    0|1
  • Evet bence biter artık aranızda ki bu düşmanlık..

Önemli olan bundan sonrası...

0|2
    0|1
  • zor olur ama olur belki.

0|1
    0|0
  • Ey benim barışsever Abim inş.biter. Mutlu mesut yaşarsınız sizde. The End.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Husumetin bitmesi için birilerinin ölmesi gerekiyormuş demek ki

İki takımın da ateşli bir taraftarı var. umarım sona erer ve Bjk-Bursa maçları dostça, kardeşçe geçer

0|2
    0|1
  • Allah rahmet eylesin.Beni çok şaşırtan bir ölümdü.Her takım bu ülkenin takımı.Tabiki dost olmalılar.

0|2
    0|1
  • Fare dağa küsmüş, dağın haberi yok.

İster dost ol bursa ister düşman.

0|1
    0|0
  • Bu husumet sonar ermeli. Koskoca kulüp başkanının hayatta son isteği bu. İki tarafta anlayışla karşılayacaktır...

0|2
    1|0
  • illa bi' şeylerin gerçekleşmesi için birinin vasiyetlerimi olması gerekiyor.. O adam vefat etmeden önce böyle bi' şeyi görseydi mutlu olmaz mıydı..

Umarım biter..

0|2
    0|1
  • çarşı gibi taraftarlıktan öte bir oluşumun bu sorunu çözüceğini düşünüyorum.

not: fbliyim

0|2
    0|1
  • inşallah sona ererrrrrrr

0|1
    0|0
  • bazı dengesizlerin kanlarında var holıganlık anarsı futbol terörü umarım bıter ama zor yine bilen bildiğini okur

0|2
    1|0
  • Bjk taraftarının saygı duyucağını kardeş olmasa bile aralarında ki kavganın son bulacağını birbirini seven 2 taraftar olacaklarını düşünüyorum

0|2
    0|1
  • Erer tabi niye ermesin, yöneticiler ve tribün liderleri çözebilir bu işi...

0|1
    0|0
  • Yaw Bırak ermesin..Bize Destek yerine köstek oluyorlar Biz Tek Hepsi bir olsunn...

0|1
    0|0
  • inş biter artık

0|2
    1|0
  • inşallah sona erer

0|2
    0|1
Yükleniyor...