Sevdiğinizin bir çocuğun adını dövme yaptırır mısınız?

1 hafta sonra dogum gunu

eski sevgilin

onu cok istiyosunuzz

ve bu dovmeyi yaptırdıktan sonra nasıl görebilmesini saglardınız

dövme kalıcıda olabilir gecicide ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• hiç yaptırmaman en doğrusu ama illa yaptıracam diyorsan geici yaptır bari yarın ayrılmayacağınızın garantisi yok ,boynuna yaptırabilirsin ensenin hemen altına güzel duruyo kızlarda ya da sol veya sağ omuzun hemen altına kürek kemiğinin hemen üstüne güzel duruyor oralarda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yaptırmam ne gerek var ölene kadar benle mi olacak

0|0
    0|0
  • Yaptırmam ikisinide.

0|0
    0|0
  • Dövme değilde onun ismiyle ilgili bir kolye taşıyabilirdim hem daha anlamlı olurdu, dövme ile hem sevgi gösterilmez hemde silinmesi ayrı bir sıkıntı olur, birde ayrıldığın zaman direk kolyeyi at gitsin dövme olduğu zaman birde onunla uğraşacaksın.

0|0
    0|0
  • geçici yaptır ileride pişman olabilirsin o dövmeyle foto çekil face e at ya da doğum gününü kutlamaya git :D

0|0
    0|0
  • Erkeğim ben lan, sevdiğim çocukmu olurmuş..

oğlumun ismini yaptırırım ama..

0|0
    0|0
  • geçiçi yaptır dövme silmek öyle kolay değil yaptırcaksan kalıcı 4-5 ay kalıyo zaten

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını çekip yolla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tabikide yaptırmam asla asla asla.. manyakmıyım ben de dovme yaptırıyım adını ister gecıcı olsun ıster kalıcı.. ancak ve ancak ilerde cocugum olur kendı cocugumun adını yaptırırım.

0|0
    0|0
  • Ancak eşimin dövmesini yaptırırım herhalde,diğer türlü sildirmekle uğraşmayı göze alamam.

0|0
    0|0
  • Eski sevgili mi? onun icin ne dövmesi.. görmesin bence

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim için dövme yaptırıcam.. Eski sevgilim için.. Ben.. Saçmalama.

1|0
    0|0
  • ne gerek var seni seviyorum demen yetmezmiki

0|0
    0|0
  • Dövme sever olarak yaptırırırm fakat sevebilirsem sorun burada:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...