Ne kadar spor yaparsam selülitler gider?

Bacakta kas olması selülitü yok eder mi? Yoksa kas varken selülitde aynı anda olabilir mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• deriyi gerdirecek kadar hacimlenmen lazım diye biliyorum ben. O da öyle kolay bir iş değil. Zaman kavramı da senin disiplininle alakalı. Uyman gereken tek şey spor değil. Beslenme uyku düzenli alkolsüz stressiz hayat vs vs.

1|0
    0|0
    • Diğerleri tam bende. Uyku düzeni de arada bozuluyor ama tamamlıyorum sonra, eksik uyumuyorum yani

• Teşekkür ettim ayrıca yardımlarınız için ve düşünceli davranışınız için. Yazarım bir sorum olursa

• yumurtalıklar diyorsa testosteron değil muhtemelen ostrojendir ki selülitin nedeni bu da olabilir. Ayrıca testosteronun çok fazla da olsa bir erkeğinkinin 10da biri kadardır. Yani ne kadar düzenli de çalışsanız erkekler kadar hızlı kas yapamazsınız malesef. O yüzden sporu kendine işkence olarak değil hayat boyu yapılacak bir aktivite olarak benimseyin :) Ben teşekkür ederim diğer arkadaşa sinirlendim biraz kaba şeyler yazdığım için kusuruma bakma hayatında spor yapmamış insanların klavye arkasından bilginlik taslaması arada sırada geriyor böyle :)

En İyi Kız Görüşü

• Canım selülit ile sporun alakası pek yok hatta en belirgin ve kalıcı olanı sporculardaki selülitler. Selülitlerin eğer çok fazla belirgin değilse problem etme herkes laf atıyor bu duruma ama neredeyse her kadında var çok çok nadirdir olmayan istisnalar veya olduğunun farkında değildirler :D Jennifer Lopez gibi spor delisi bir kadının bile selülitleri var ve biraz internetten araştırırsan birçok ünlünün bulabilirsin. Östrojenle alakalı ve çok kafein tüketiyorsan biraz azaltmaya bak belirginleşmemesini sağlarsın :)

0|0
    0|0
    • Ben hareketsizlikten diye düşünüyorum, diğer neden olan şeyler yok bende

• Sporcularda bile olan şeyi nasıl hareketsizlikle bağdaştırdın?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...