Selam gençleer İstanbul'da bahçeşehir civarı üçretsiz belediyenin spor salonları var mı acaba? bir detaya gelseniz?

Selam gençler iyi geceler önceliklee:) ben İstanbul bahçeşehir de yaşıyorum. Bahçeşehir belediyediyesinin spor salonuna gittim yıllık 900 tl diye ben ise o parayı 1-2 ay için vermem istemiyorum çünkü üniversite açılınca asla zaman bulamam spora. İşte asıl sorum şu buraya yakın cıvarlarda esenyurt gibi mesela ya da bilemiyorum daha yakında olabilir ama çok uzak olmasın var mı böyle belediyenin ücretsiz spor salonları?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Belediye spor salonları ucuz olur benim bildiğim 900 TL de neymiş :o Yakın çevredeki salonları tek tek gezmen lazım oralı olsaydım sana yardımcı olurdum. Aylık 30 50 TL civarı burada.

0|0
    0|0
    • Of ya gerçekten sıkıldım baya. Uygun bir yer buldum 90 tl aylık ama hep erkek var karma istemiyorum. Tesettürlü bir kızım çekiniyorum rahat hissedemiyorum karma olunca.

• Sadece bayanlara özel salonlar var onlarla görüş bence spor salonlarının hepsi aynı. %80 erkek bulunduruyor.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...