Korku üzüntü travma şaşkınlık ...

Hayamızda yok olmaz imkansız denebilecek şeyler olmuştur mutlaka peki bunlar neler olmayan ama olduğunu sandığımız gördüğümüz ama aslında imkansız şeyler tuhaf olan şeyler...Hiç kalp atışınızı nabzınızı yankılatan yüreğinizi ağzınıza getiren tuhaf şeyler yaşadınız mı ..? peki neler yaşadınız

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşadım ama hem çok uzun olur anlatması hemde biraz şaşırtıcı gelebilir :) ama ayrıntılara girmeden şöyle izah edeyim; okuldaki en çalışkan öğrenciydim hocalar anneme teşekkür ederdi daha ilkokul 5. sınıfta bile lisedeki dersleri evde öğreniyordum, araştırıyordum konuları filan, sonra bir şeyler oldu karakol filan aldı başını gitti, etrafta insanlar çocuğuna beni örnek gösterdiğinden millet durmadan benimle uğraşıyordu en son bizimkileri hayrete düşürecek şeyler yapıp yoldan çıktım :) bir kaç sendir daha sakinim ama :) insanların yüzünden 360 derece değiştim neredeyse eskiden.

1|0
    0|0
    • ımmm :) tekrar eskisi gibi olabilirsin çünkü o sensin

• :)) evett komik olmuş aynen ordaki cahil gibi kaplumbağa muhabbeti :D

• Gectığımız yaz adamın bırıyle tartıştık yolda aksi herıfın tekıydı yaşlı başlı bir adam.gereksizde bir mevzu.neyse oyle boyle derken adam yığıldı durduk yere gozleri döndü kalp krızı geçırıyomus meger,uğraştım ama bişey yapamadım adam öldü.bı gece nezarette yattık.sorunun tam karsılığıdır bende bu hikaye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...