Kapat

Spora haftada kaç saat ve kaç gun gitmeliyim?

kilo vermek ve sıkılasmak için spor salonuna yazildim. Ben hergün 45 dakika spor yapıp cikiyordum ama ablamlar bosuna spora gittigimi 45 dakikanin bir işe yaramayacağını soyledi. 6 gun spora gidip 45 dakika yeterli diye dusunuyordum ama onlar hergun 2-3 saat 6gun yapmami soyluyorlar. Ne kadar çok spor yaparsam o kadar kilo veririm diye düşünüyorlar. Internetten araştırdım fazla spor kas yıkımı olabilirmiş. O zaman bir saat yap 30 dakika dinlen tekrar 1 saat yap dediler. Sizce kilo vermek için en doğrusu kac gün kac saat? Simdiden

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisiz insanlarla muhatap olma. Olması gereken 45 60 dk aralığıdır zaten. Fazla spor yaparsan kötü bir hormon devreye giriyordu aklıma gelmedi şu an. Ayrıca kaslarına da zarar verirsin boşuna. Kendimden örnek vereyim geçen kış 1,5 2 saat spor yapıyordum haftanın 3 günü pek faydasını göremedim yağlandım bile. Bu kış 60 75 dakika aralığına düşürdüm neredeyse 3 kat daha verimli oldu. Çok güzel kas inşa ettim. Haftada 3 4 gün yap spor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor hocası yok mu arada ona sorup danışabilirsin
    2-3 saat nedir hangi vucut buna dayanır onların sporla bilgileri olmadığı çok belli
    4 gün yap 1-2 saat yeterli zayıflıcam derken yağdan değil kasdan zayıflarsın o zaman da sonuçlarını tahmin edersin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• O cahiller kimse git yüzüne tükür. Sana zarar vermek istiyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • haftada 4 gün yeterlidir 60-90 dakika arası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...