Arkadaşlar yorumlarınız nedir?

Hoşlandığım çocuğa açılmıştım onunda benden hoşlandığını düşünüyordum yok dedi, birkaç keredir ben bakmazken beni izlediğini gördüm ben farkedince kafasını çeviriyor sizce neden böyle yapıyor

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• beğenmediği doğru ama bakmasıda anormal değil hemen bakıyo diye acaba pişmanlığındanmı bakıyo diye bir yargıya varma

0|0
    0|0
    • Neden bana hissettirmeden bakıyor ben onu anlıyamıyorum,egosu desem bu egoluk bişi diil

Erkekler Ne Diyor 6

• Hoşlanmıyordur ama sen öyle söyleyince kafasında da soru işareti kalmıştır. Çaktırmadan vücuduna bakıp acaba yanlış mı yaptık diye düşünüyordur. Daha çok cinsel bir yaklaşım gibi. Yapsam mı yapmasam mı diyor.

0|0
    0|0
    • Arkadasımın abisi ve benimle yasayacagı sey gayet ciddi olur bunu kendide söyluyor,şöyle sorim erkekler bir kıza neden gizli gizli bakar neden kıza hissettirmemeye calısırlar?

• Bence daha iyi anlaşıldı durum. Rahatça takılıp bırakabileceği biri olsa düşünmeden seninle takılırdı. Yapsam mı yapmasam mı diye bu yüzden iyice kararsız kalmıştır. Mesela hiç ortak arkadaşın olmayan bir kızla rahatça takılabilirsin ciddi olmasan bile ama arada başka ilişkiler oldu mü ileride sorun yaratır mı diye düşünürsün. O zaman seninle çıkıp çıkmamaya karar verememiş daha. Ister istemez ilgilenip bakıyor sana. Belki sonu olumlu olur :)

• Bana direk evlilik olarak yaklaşıyor zaten yani iş ciddi diye bakıyor

• kendini naza çekiyor üç kağıtçı. sen bir adım geride dur. bırak baksın, elbet bigün dayanamayıp konacak dalına. merak etme.

0|0
    0|0
  • Yol Ver Gitsin.

0|0
    0|0
  • Takma bu kadar, zamanını boşa harcatıyor.

0|0
    0|0
  • Oyun oynuyor. Fazla üsteleme, umut bağlama, uğraşma.

0|0
    0|0
    • Nasıl bir oyun

• İyide beni izlediğini farkettirmemeye çalışıyor bana

• Üzülüp ağlayan sen olacaksın. Böyle devam et. Şunu aklından hiç bir zaman çıkarma. Senin sevdiğin değil, seni sevenle birlikte ol.

• Belki bacağına göğsüne falan bakıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevmiyorumdiyorsa sevmiyodur her harekitinden mana çıkarmak zorunda değilsin

1|0
    0|0
    • Kız kardeşi arkadasım anladıgım kadarıyla bu olaya köstek oluyor acaba diyorum cocukta etkileniyorda kızmı vazgeciriyor sence olabilirmi

• Öyle birseylerde olabilir olayi tam bilmedigim icin

• anca bakar öküz gibi.

1|0
    0|0
  • Sadece begenılmek hosuna gıdıyodur ve senin ona bakıp bakmadığını merak ediyodur

0|0
    0|0
    • Neden ben bakmıyorken baksınki o zaman bu benim baktıgımda bakmıyor ben bakmazken gizliden bakıyor

• saçmalamış...

1|0
    0|0
Yükleniyor...