Fenerbahçe'nin 3-5-2 sistemiyle oynadığı ilk maçı nasıl buldunuz?

LÜTFEN sadece OBJEKTİF YORUMLAR.

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Fernandao ömrümü tuketti bıktım bundan resmen

gayet iyiydi emenikeye çok yarayacak bu sistem

Fernandao yerine formda bir RVP
    josef yerine ozan mükemmel olacaktırç

Ozan ı eleştirenleri hala anlamıyorum ufak tefek hataları vardı evet ama ozellikle fernandao ya vs attıgı uzun arapasları türkiyede yapabilen oyuncu sayısı 3 ü geçmez. Mücadeleside gayet iyi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eksikler var daha oturmadı takım ama iyi sinyaller veriyor bence ilerisi için, salih uçan ve emenike bu ligde iyi işler yapacaklar, defansta sağlam ama yinede zamana ihtiyacı var takımın bence ve daha çok maç oynamaya ihtiyacı var, birlikte oynaya oynaya her taş yerine oturacak gibime geliyor, fernandao sıkıntı bu taım için benim gördüklerim bunlar. iyi yoldayız

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Fena değildi diyelim. 3-5-2 avantajları var ama dezvantajlarınıda es geçmemek gerek bir sonraki maç daha belirleyici olur bu maç fener fena değildi.

0|1
    0|0
  • İlk maçımız olduğu halde gayet iyiydi takım senkronizasyon sorunu var bir nebze de olsa. Fernandao yerine rvp de gelince çok iyi olacak. Bence bir kanat 1 de 10 numara almalıyız hakim ziyech i çok istiyorum.

0|1
    0|0
  • Souza yerine topal fernandao yerine persie ozan yerinede hakim gelirse bu takım akar gider. iyi savunma yapıyoruz iyi pozisyonlar buluyoruz. öyle gol yediğimize bakmayın gol öncelikle ofsayt ve adamların maç boyu adam akıllı 2 tane pozisyonu var.

0|1
    0|0
  • Fernandao , Ozan dışında güzeldi herşey.

0|1
    0|0
  • Defansımız olağanüstü sağlam ondan kaynaklı bence yoksa kötü sonuc olurdu kjaer skertel roman üçlüsü mükemmel ötesi

0|1
    0|0
  • izlemedim😑

0|0
    0|1
  • Gayet iyidi. Salih'i çok beğendim. Kişilik olarakda gelişim göstermiş. Rövanşta başarılar kaybetsede sabır gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Güzel eksiklere rağmen hoşuma gitti.

0|1
    0|0
  • Maçın rövanşı yine deplasmanda. Monaco evinde tur atlar.

0|0
    0|1
  • Gayet iyiydi. Tur atlayacak büyük ihtimal. Monaco savunması ultra zayıf.

0|1
    0|1
  • İyi degil

0|0
    0|1
  • cok kotu oynadi

iyi pas yapabilen ve gol yollarinda etkili olan bir takim fenerbahceyi mahveder.
    monaco cok kotu oynadi Allahtan

0|0
    0|3
    • Monacoyu tanımıyorsun belli öncelikle monaco çok gol atan çokta gol yiyen bir takımda. bugun aslında Fener şöyle 4-5 tane atması lazımda imkanlarda buldu ama atamadı. senin dediğin gibi monacı iyi pas yapan ataklarda çok etkili bir takım. ama Fenerin savunma dengelerini bozdu. topu aldıkları zamanda kendi bölgelerinde pas yapıp ver kaçla gelmeye çalıştılar başaramadılar. yanlışın var bu sistem oturursa Feneri çözmek çok zor olacak. ilerde

• @OğuzHan1272

insallah senin dedigin cikar ama bugunku monoko gercekten cok kotuydu

Yükleniyor...