Fenerliler niye maça gitmiyor?

Sampiyonlar liginde bu kadar az seyircili mac oynanmamış hayırdır ne oluyor?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• En büyük sorun aziz in gfb ye kombine vermemesş ve bilet fiyatlarının pahalı olması

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Bilet parasini arttirdilar milletde tekrar eski fiyata indirilsin diye gitmiyor

0|1
    0|2
  • Hocam Allah aşkına nasıl gidelim. En ucuz bilet 120 lira 4 kişilik bir aile gitse 480 lira eder. Mesela ben öğrenciyim nasıl gidiyim?

0|1
    0|1
  • Bilmiyorum bilet fiyatları fazlaymış protesto

0|1
    0|1
  • Yönetimle bir savaşımız var ondan GFB UNİFEB gibi büyük taraftar grubları azizle olan sorun çözülene dek gitmiyecek. ve en ucuz bilet 120 tl en pahalı 400 tl :D yönetim zararı bizden çıkarıyor.

0|1
    0|1
    • Boyle günde yalnız bırakmayacaksın

• Ben 3 temmuzdada bırakmadık geçen senede bırakmadım ancak taraftarı yapılanlar çok ağırımıza gidiyor artık. bize müşteri gözüyle bakıyorlar. ya da adam olacaklar ya da madam olup gidecekler. biz Fenerbahçe'yi yanlız bırakmıyoruz kısa bir ara verdik. ben UNİFEB'liyim malesef aziz bu ücretleri indirene kadar karar değişmicek. bir forma 169 tl olurmu ya. daha 2 yıl önce 95 100 tl alıyorduk sezon ortasında 50 tl düşüyordu. iyice herşeye zam getirdiler. tepki gösterilmezse bunlar iyice coşacak.

• Taraftarı olmayan takım ezilmeye mahkum

• Sen bide gsnin şampiyonlar ligi maçlarındaki taraftar sayısına bak :D

0|1
    0|1
  • Bende anlam veremedim stadın yarısı boştu.

0|0
    0|2
  • biletler pahalı. gerçi ucuz olsa yine gitmezler. çünkü birey olarak kimsenin bir futbol kültürü yok.

0|0
    0|2
  • Fener taraftarı boyle sahtekar

0|0
    0|1
Yükleniyor...