Herşeyinizi paylaştığınız biri var mı? iç çamaşırımın rengini bile bilir dediğiniz bir yakınınız?

herşeyinizi paylaştığınız biri var mı? iç çamaşırımın rengini bile bilir dediğiniz bir yakınınız? herşeyinizi anlatır mısınız ona, onun da bilmediği şeyler var diyor musunuz?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• iki tane arkadaşım var biri liseden biri üni den herşeyi paylaşırım. birlikte çamaşır falan alırız :D ama bir kaç bilmediği şeyler var

0|0
    0|0
  • Annem Annemden başka kimseye zerrre güvenmem asla ne kız arkadaşmıs oymuş muymuş cart curt fasa fiso hayatta 3 şeye guvendım bir beni YARADAN Rabbime ıkı dunyaya gelmemı sağlayan anneme 3 aynada gördüğüm kendıme gerisi boşşş

0|0
    0|0
  • Yok.Herkesten birşey saklarıms

0|0
    0|0
  • Yok mafeles.

0|0
    0|0
  • yok öyle biri

0|0
    0|0
  • artık akıllandım.herkese her şey anlatılmazz.sonra üzülen sen olursun

0|0
    0|0
    • ne oldu da üzüldün

• o tek kişide seni bırakıp gidebilir.dikkat.

• doğru söylüyosun

• herseyimi bilmelerine gerek yok o kadar acik veremem baskalarina karsi belli bir yastansonra evden ayrilinca falan annedende uzaklasiliyor sonucta ama eskiden herseyimi babama anlatirdim ona guvenirdim artik o donemlerde gecti pehh yaslandik

0|0
    0|0
  • annem var ama herseyımı anlatmam O'na

0|0
    0|0
  • Kuzenim :)

0|0
    0|0
  • kız kardeşim var...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yok ya sen olsana :(

1|1
    0|1
  • var! kızlar soruyor lşaskdşlasjdklsa

0|1
    0|1
  • her erkeğin kendine özel sırları olması gerekdiğini düşünen biriyim bu yüzden hayır her sırrımı paylaşmam aslla !

0|0
    0|0
  • iç çamaşırlarım tek renktir... herkes bilir.. siyah, işte artık sizde biliyosunuz . size pampa ! panpa ! kanka ya da herneyse ondan diyebilir miyim millet ?

0|1
    0|0
  • yok la. olsun isterim ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...