Hayatınızın içine edip geri dönen sevgililer ??

başınıza böyle şeyler geldimi sonuc ne oldu neler yasadınız ?

Güncellemeler:
birde baskasıyla birlikte olup sonradan geri dönenler var bunlara ne diyorusnuz ? hele bu birde kızsa.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Benden ayrıldı istediğim gibi giyinip makyaj yapmıyorsun diye 4 buçuk sene sonunda sırf bu yüzden bıraktı sonra yüssüz gibi 1 ay sonra geri döndü ve döndüğü zaman daha beter bu sefer yediği haltları anlattı allah onu ıslah edicek bekliyor o ağlayarak pişman olacağı günü şerefsizin

0|0
    0|0
    • o kadar da şerefsiz olunmaz makyaj yapmıyorsun diye 4 bucuk sene mi bitrilir işin aslını ben söyliyim . baskasıyla oldu olmadıgını görünce döndü . benim kızda 3 senelik ilşkisini baskası için bitirdi bekliyorum döncek tekrar vurcam tekmeyi diye.

• inşallah agzından bal damlıyo ben onu valla böyle cok nadir erkeklerin sevebilce türden sevdim agzıdmdan kötü söz bile cıkmadı oona karsı ama o varya .

• hep böyle olur biliyor musun iyi kötüye kötü ise iyiye nasip olur !inşallah köpek olurlar arkadaşım sevgi ile kal

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır hiç olmadı .Kendi hayatına mahveden sonra herkes yanından ayrıldıktan sonra yalnız kalınca yanımda olmak isteyen insanlar oldu.Asla hayatıma bir daha giremicekler haberleri olsun demek çok isterdim.

0|0
    0|0
    • keşke deme fırsatını sna verebilseydim ama onlar zaten almıstır mesajı =)

• Evet onları bir daha hayatıma almayarak bunu gösterdiğime inanıyorum.Bundan daha net bir mesaj yoktur bence

• daha kötü oluyor sonu yine ayrılık

0|0
    0|0
    • kesinlikle aynı bakısı aynı gülüsü aynı dokunusu bulamıyor insan bir daha.

• evet geldi ve sonuç yine aynı

0|0
    0|0
  • Adamın hayatının içine ettim de geri dönmedim : /

0|0
    0|1
    • ne yaptın başkası için gidenlerdenmisin ya da artık sevmiyorum diyenlerden mi?

• bizimde mesafe sorunumuz vardı bin bir türlü bahane uydurdu hayatında baskası oldugunu kendim ögrendim.

• Yok çook şükür başkası için bitirmedim ben tek sorun mesafeydi ...

• o*larr piclere yavsaklarrrr aggghhhhh

0|0
    0|0
  • ben gittim ellere sen vur g*tü yerden yerlere deyip geç

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatımın içine edip defalarca geri dönüp durdu. Sonuç olarak bir gün gerçekten artık dönsen bile seni kabul etmem dedim ve dönmek istedi ama kabul etmedim. Bitti.

0|0
    0|0
  • Yok hiç dönmedim ama dönen oldu sorunlu gunlerdi bitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...