Bİ İÇERİ BAKIN? YORUM YAPAN HERKESE +1 ?

Selamlar. Şimdi ben bir diyet gibi bişe yapıyorumda işte yani günde 2 öğün yiyorum ve çokta yemiyorum işte haftanın 4 günü spora gidiyorum sonra karbonatlı su içiyorum, kefir kullanıyorum, yemeklerden 1 saat önce ve 1 saat sonra su içiyorum, şeker un vs. kullanmıyorum tuz kullanıyorum o da kaya tuzu onu da azıcık yemeklerde onun dışında kullanmıyorum. Neyse işte 3-4 gündür böyle devam ediyorum bir sıkıntı yok :D mesela bugün ne yedim size söyliyim ben geç kalkıyorum genelde 11-12 bazen 1-2 gibi neyse 11:30da felan kalktım işte bamya vardı ondan yedim 1 dolu tabak (dalga geçmeyin bamya yedik diye :D) akşam 6 gibi felan yine bamya yedim işte ondan 1 saat önce ve 1 saat sonra karbonatlı su içiyorum yine. neyse işte 2 ayda cidden kilo vermem lazım basenlerim vardı biraz eridi onlar ama göbek var hala özellikle yanlarda. Bunları nasıl yakıcam? Ve bu gidişle kaç kilo veririm 2 ayda? Cevaplarınız için teşekkürler :)

Güncellemeler:
+1

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 ögünü duzenli ve saatinde yemelisin sağlikli zayiflaman icin bu şart o yuzden erken kalk bence

0|1
    0|0
    • Ya gece cidden çok geç yatıyorum yani 2 öğün yetiyor bana aslında yani 2 öğünle doyabiliyoken öğün sayısını arttırmaya ne gerek var? :)

• Her şey zayıflamak degil

• Malesef benim için o :) 2 ay sonra düzene sokarım sağol :D

Erkekler Ne Diyor 1

• spora gıdıyosun falan eyvallah da gobek sımıdı ıcın bısıklet surmelısın bence

0|1
    0|0
    • Bisiklet göbek eritirmi? :)

• Spor Salonlarında 2 alet sadece Zayıflamak için kullanılır. 1. Yürüme bandı 2. Bisiklet geri kalan tüm aletler Kas geliştirmek içindir.

• Ne alaka? Ayak için olan aletler? mesela basen eritmek için

Yükleniyor...