Kenan Işık'ın Belçika'da Göz altına alınması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Justin polis kontrolüne bile takılmazken Neden Türklere Türk ve müslüman olması sebebiyle böyle yapıyolla.

Adamlar terorist gözüyle bakıyolla

Barış süreci sonlandığında hepden terörist ilan edileceğiz bence.

Ateyizler bunuda açıklayın.

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Türk milletini yani bizi savaşçı olarak görüyor bunlar.Zamanında dedelerimiz dedelerini ... için her geleni de öyle yapacak sanıyorlar.G.t korkusu işte.Bizim kadar şevkatli iyi ülke ve toplum mu var.Zamanında almanya ya giden dedelerimize nasıl köpek maması yedirip ıch swon doch salladım deyip güldükleri gibi şimdi de bizi ezmeye çalışıyorlar.Yıkılmayacağız işte.Ben turizm bölgesindeyim.Burdaki inglizler bana birşey sorduğunda Türkçe konuş benim ülkemdesin diyorum kem küm konuşuyorlar bazıları da nerden anladın diyorlar Türkçe bildiğimizi...Neyse çok dertliyim.Kusura bakmayın.Sevgilerle...

1|0
    0|0
    • şeyi biliyomusun bilmem savaş zamanında ölü bir şehidin elinden silahını almak istemiş(sanırım yunanlı bir askerdi) yunanlı asker yaklaşmış elinden alırken tüfek ateş almış kaç lan kaç bu Türklerin ölüsü bile adam öldürüyo demiş.

Kolay alınmadı ama bu topraklar..

• Yok onu bilmiyordum tek bildiğim şey bizden korktukları...Kolay alınmadı. link

Erkekler Ne Diyor 23

• Çünkü türkler zamanında çok koymuş avrupa devletlerine ve acısı halen sürüyo onu çıkarmaya çalışıyolar böyle şeylerle

Tabi bide ateyizlerin görüşlerini almak lazım

Evet ateyizler sizdeyiz.

1|1
    1|0
    • :) onlar daha iyi bilirler dinleri benzeştiğinden o amaçla cevaplarını almak lazım.

• olay nedir tam bilsek ya

1|0
    0|0
  • Dünyada Müslümanı seven yok

1|0
    0|0
  • vekiller güzel zam yaptı kendine!5 dakikada geçirdiler

haydi ataistler bunu da açıklasınlar

2|0
    0|0
  • Kenan Işık'ı normalde çok sever ve takdir ederim ancak biraz büyütüyor. Kontrol noktalarında Kenan Işık gibi ünlü kimselerin kontrolden rahatça geçerken sıradan vatandaşın çok kez saatlerce bekletildiğine şahitlik ettim. (bilhassa ingilizce olarak kendini ifade etmekte zorlananların) Kenan ışıkta bu durumda onlarca türk vatandaşı görmüştür eminim. İşin ilginci olay kendi başına gelince isyan etmesi beni düşündürüyor. Daha önce bir vatandaşımızın başına böyle bir durum geldiğinde buna şahitlik ettiğinde isyan etmesini beklerdim.

1|0
    0|0
    • burda nerde kalıcaksın felan gibi sorular sormuşlar kimene adam nerde kalırsa kalır.

• hatta Kenan Işık'a nerde kalıcaksınız demişler o'da parkta yatıcam demiş:)

sinirlenmişler

ben size kalacağım oteli söylemek zorundamıyım belki o oteli beğenmicem başka otele geçicem gibi bir konuşma geçmiş aralarında. ne çok inceliyolar ya

• Bu tarz bilgileri sorduklarına çok kere şahit oldum. Hatta ilk yurt dışı seyahatlerimin birinde ingilizce bilmeyen bir türkün adına konuştum diye polis beni azarlamıştı sana sormadım sen kendi işine bak gibisinden. İyi tarafından tutarsak Kenan Işıka yapılan bu kötü muamele tüm türk halkının yararına sonuçlanabilir.

• Konuyu bilmiyorum, hangi gerekce ile almislar..

Bizde yabancilara karsi acayip bir ilgi ve merak var. insanin basina meraktan ne geldigini herkes biliyor. Yasa ve Kurallar herkes icin gecerlidir. Kimseye cifte standart uygulamayacaksin ve kimseden de bunu beklemeyeceksin. Kenan Isik hakli bir gerekce ile alindiysa sikinti yok, medyatik olmasi onu ayricalikli kilmaz. Asil sorun; bizde bu tur seyleri yapabilelim.

1|0
    0|0
  • bi ateyiz olarak adamlar haklı, bilinç altlarında korku ve dehşet hakim.. dün akşamda denk geldi bilmem nerde adamın kafasını kesiyorlar tekbir getiriyorlar.. p**evenkler sanki kurban kesiyor.. onlara göre türkiye afrika bizlerde aç öldürmeye programlı hayvanlarız.

2|1
    0|0
    • hiç türkiyede denk gelmedim kadın cinayetleri töre cinayetleri dışında birilerini kasti öldürmek falan.

• bak olay türklük araplık değil... sen müslüman mısın ? bitti !

• Justin geldiğinde pasaport kontrolune girmediğinde :

Kendi ve kendi gibi tüm ekibi sınır dışı etmiyorsan,

Konseri iptal ettirip organizatör firmaya gereken mevzuatı yerine getirmediği için ceza vermiyorsan,

Bundan sonraki aktivitelerde gerekli ültimatomu diğer organizatörlere vermiyorsan,

Konser sonrası "Türk kızları ter kokuyor" dedirtiyorsan...

Müstahak kardeşim!

2|0
    0|0
  • şu anda zaten türk milleti türkiyede terörist kabul ediliyo ne gerek var elin belçikalısınında ilan etmesine

1|0
    0|0
  • Barış süreci sonlansa da sonlanmasa da eğer Türk'sen ya da Müslümansan 100 yıl sonra bile aynı muameleyi görürsün. Önce dünyada ırk ve din ayrımının bitmesi gerekir ki bu asla olamayacak bişey. O yüzden barış sürecine bağlamaya gerek yok bu mevzuyu.

1|0
    0|0
  • Geçen pensilvanyalı birine okul master vs soruları soruyordum sonra Türkiyeliyim dedim bir daha geri dönmedi mesajıma. :))

1|0
    0|0
    • Çanakkale savaşı zamanını anlatan bir rehber'in videosu izlemiştim ingiliz askerleri Türkler insan yiyo demişler diğer askerlerine :) nasıl bir izlenim var acaba Türkler hakkında diğer ırkların milletlerin merak ediyorum açıkcası

• Barbar savaş meraklısı tecavüzcü canlı bombacı güvenilir olmayan tamamiyle insan denilmeyecek kişiler olarak görüyorlar bizleri. Evet duymuştum o yamyam olayını. Afedersin oraya buraya sıçan bir köpek yavrusu gibi eğitilmemiş olan onlara adabı biz öğretmişiz ki işte onlar ki karşımıza geçip böyle şeyler söyleyebiliyorlar.

• terörsitlkle alakası yok adamlar dünya üzerinde bizi her alana ötekileştirmeye ve nötr hale getirmeye çalışıyor bu kadar basit

1|0
    0|1
  • Ateyiz degilim ama fikrimi soylemek istedim yurt disinda yasayan bir Türk olarak

Ülkeni ciktigin anda nereye gidersen git yabancisin birde ustelik muslumansan tam ters taraflarindasin

1|0
    0|0
  • bukadar amq salağı varken çok doğal justin türk polisiyle ve thy ile dalga geçiyor resmen çıt yok , hayran denilen gerizekalı kitlesine saçma sapan davranyor millet onun için dışarıda ağlıyor .. işin içine türk girdi mi işler yaşşşş !

1|0
    0|0
  • Daha ülkemizde ki bi'kaç çapulcuya söz geçirimeyiyorken başka ülkelerin saygısını beklemek fıkra gibi komik olur.

1|0
    0|0
  • justin i polis kontrolüne alsalarda Türk polisinin sorunu

ayrıca avrupa ülkeleri çok katı bu konularda bizim gibi gevşek gevşek kimseyi SALIVERMEZLER çayır çimene.

1|0
    0|0
    • bizim polisler resim çektirmek için durdururlar belki.

• bazı siteler var, orda Türkleri engelliyorlar bile.Halbuki Terör, Terörist kavramını türevini ortaya çıkaran zihniyet abd ve avrupa, kendilerine saldırı olunca kınarlar başkalarına olunca desteklerler.

şahsen 1-2 ülke hariç Avrupa ülkelerine nefret duyuyorum.birebir konustuğum insanlarda var kendilerini çok yüksekte görüyorlar.

• Neden terörist diye mi bakıyorlar? Haklılar. Bak hataya 150 den fazla ölü var bugün.

1|0
    0|0

• topunun ebesini ihya ediim ben onların

1|0
    0|0
  • Adaletin yerini bulması , Sabrinin altın ayakkabı alması gibi bişi olsa gerek .

1|0
    0|0
  • Barış süreciyle bir alakası yok asırlardır böyleydi zaten çünkü zamanında çok koyduk gevurlara =))

1|0
    1|0
  • belçikalıları te amk

0|0
    0|0
  • Recep reis halleder kanımca.. Türkiye vatandaşı sonuçta ellerinde tutamazlar.

0|0
    0|0
    • salmışlar :) adama nerde kalıcan demişler adam parkta demiş:)

• onun demesine göre türk müslüman olduğumuz için diyo ben bilmem

• Ünlüler yapar böyle şeyler arada gündeme gelmek için :)

• orası tr değilde ondan :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hay ben böyle barış sürecinin...

Türksen ve müslümansan hep bir adım geridesindir Avrupaya göre ...Bu böyle değiştiremeyiz bunu..

2|1
    0|0
  • kenan isik cok dogru bir aciklama yapti zaten bizim milletimizinyavsakligi kendi ulkemizde bile turkum diyeni disliyorlar belcika ne yapsin sonra turkun turkten baska dostu yok dedigimizdede biz kötü oluyoruz

1|0
    1|0
  • hep böyledi onlar çok dönekler çok

1|0
    0|0
  • türkçene hayranım ""bakıyolla,Ateyizler..."

1|0
    1|0
Yükleniyor...