Vucut Gelistirme Yapiyorum bu kadar yemek yemem normal mi?

mesela bu aksam 3 ceyrek ekmek iki tabak pirinc pilavi bir tabak kuru fasulye bir tabak sebzeli kebab bide yogurt yedim bunlari yedim asiri bir siskinlik falan olmadi spor yaptikca yiyesim geliyor normal midir?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• gün içinde başka neler yediğine ve kas mı çalışıyorsun yağ yakmaya mı çalışıyorsun gibi şeylere göre değişir ama ekmek fazla gözüküyor. pirinç varken ekmek olmamalı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yanlış besleniyorsunuz önce ekmeği keselim yani bırakalım :) sürekli yemek yeme hissiniz kan şekerinin yüksek olmasından kaynaklı diye düşünüyorum tamamen sağlıklı karbonhidratlara yönelin glisemik indeksi çok fazla olan yiyecekleri tüketmeyin ayrıca yağsız kas kütlesi kazanmak istiyorsanız beslenmenize yeşil çayı katın alışkanlık haline getirin günde 2 bardak yeter 3 bardak bu işin sınırıdır vücut sıcaklığını yükseltir vücutta yağ oluşumunu engeller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Evi yeseydin reis

0|0
    0|0
  • Pirinc yerine bulgur ye.

0|0
    0|0
    • aynen bulgur daha iyi olurda degisik salcali malcali bir bulgur yapmislar ondan pirinc yedim

• protein ağırlıklı beslenmen normal ama bir süre sonra bu yediğin karbonhidratlar göbek yapacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...