Anneler günü kutlanacak mı??

dün bir dükkana girdım işte zuccacıye mı dıyım japon pazarı mı dıyım neyse kasadayken kızın bırı para bozdurmaya geldı kasadakı adama abı anneler gunu için ürün geldi mi dedi adamda dediki gelmedi gelmicek kızda neden dedi adamda dediki bu yıl anneler günü kutlanmıcakta ondan

adam neden bole bısı soledı anlamadım gercekten anneler gunune talep bu sene daha mı az yanı hedıye alınmıyor mu bende sahsen cevremde pek bı hareketlılık gormedım anneler gunu ıın onceden daha bı heyecanı olurdu ınsan anlardı anneler gununun geldıgını ama bu sene gercektende yasanmıcak gıbı bı hava var siz bu konuda ne dusunuyorsunuz sız hedıye aldınız mı alacak mısınız kutlayacak mısınız anneler gununu ?

0|1
15|9

En İyi Kız Görüşü

• her mayısın 2. pazarı anneler günüdür bu böyledir.

Kutlayıp kutlanmıca sana kalır gider hediye alır kutlarsın..

insanlar toplanıp çankayaya yürüyüp kutlamıyolar netice

almıyorum bişe aldıklarımı güzelmiş diyo asıyoyo giydiği yok ona hiç bişi yok cezalandırıyorum hıh!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Belki annesi hayatta değildir.

0|0
    0|0
  • anneler günü bu yıl bir şey yok ama bu yasakçı zihniyet mutlaka ona da el atacaktır.

0|1
    2|0
    • -2 nin sebebini anlamadım ama zaten nickinden belli 'sualsiz'. tüm milli bayramları engelledikleri gibi, bu özel günlere de el attıklarında anlayacaksın. seninde bu yasakçı zihniyetten hiç farkın yok.

• - 1 i neden benim verdığımı dusunuyorsun ? yargısız ınfaz yapıyorsun

• Resmi bayramlara bile verilen önemin azaldığını görüyorum artık. Anneler gününe o kadar şaşıramıyorum. Üzücü şeyler bunlar...

0|0
    0|0
  • insanlar bu tür zorlamaların alışveriş yaptırıp para kazanmak için yapıldığını anlıyorlar..Kutlanmıyacak diye bir şey yok..Adam uydurmuş...İsteyen istediğine istediği ediyeyi alıyor ve alacak bundan daha doğal ne olur ?..

0|0
    0|0
  • benim annem hediyelerin en güzeline layık ven ben anneme aldım bile ki kimse kimsenin kendi özgürlüğünü alamaz devlette olsa

0|0
    0|0
    • kımse ole bı acıklama yapmadı ama dedıgım gıbı dun kaadakı adamdan ole bısı duyunca aklıma takıldı

ozel degılse ne aldıgını sorabılırmıyım ben daha almadım bı turlu karar veremedım :/

• canlı çok güzel bir demet çiçek aldık eşimle güzelde bır not yazdım çok hosuna gıttı :))

• sperr işte:)

• :D 1 taşla 2 kuş valla helal olsun adama :D

0|0
    0|0

• anneler günü gereksiz bişi bence .. çünkü annelerin günü bir gün değil her gündür..

benim annem yok yanımda ama o kadar da düşman değilim bugüne..hiç olmazsa annelerine dokunabilenler hissedebilsinler annelerinin sıcaklığını..

0|0
    0|0
  • 19 mayıs gibi gösteriler yapılmasını beklemiyosun değil mi ? F16 filan ? boğazda hawai fişekler !

0|0
    0|0
  • Adam yobazmış be canım bence bu olaya üzülme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Günler çoğalıyor .Anneler günü, babaları günü, sevgililer günü vs vs.Benim annem bir günün içine sığdırılmaz.Ben annemi sadece o gün hatırlamıyorum.Benim annem benden şu aralar benden çok uzakta ben onu sevdiğimi her gün arayıp halini hatırını birazda mahsum dedikodu yaparak gösteriyorum :).Annemi her gün seviyorum ama yarın kutlayacağım.İçinden bir şey geçmesini istemiyorum.Ona hediyede aldım ve görüştüğümüz zaman vereceğim.

0|0
    0|0
  • şu tv de ki canım annem bitanecik annem acitasyonlarından bıktım yaa,annesi olmayan bir dünya insan var hiç mi düşünmüyorlar...

0|0
    0|0
  • Saçmalamış. Kutlayıp kutlamamak insanlara kalmış birşey sonuçta kimi kutlar kimi kutlamaz. Sanki bir resmi bir bayram ya da gün de kutlanmaz demiş :)

0|0
    0|0
  • insanın sevdiği için her anı özeldir bir günü değil Not:Canım Ailem benim

1|0
    0|0
  • Şakasına söylemiştir.

0|0
    0|0
  • Anneler günü aslında saçma bir insan annesi yılda 1 gün değil her gün hatırlamalıdır.biz küçükken annemi bize ayda yılda 1 gün mü yemek yedirmiş ? her gün hatırlanmalıdır.

0|0
    0|0
  • Adamın annesi vefat etmiştir.

0|0
    0|0
  • Tabiiki kutlicaz hediyede aldım :)

0|0
    0|0
  • evet kutlucazz :)

0|0
    0|0
  • Ben aldım şahsen.

0|0
    0|0
  • Hediye almadım,özel olarak kutlamayı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Delinin biri kuyuya tas atmis.

0|0
    0|0
  • Ben kutlicam gerisi beni bağlamaz..

0|0
    0|0
  • bütün özel günler gibi bu günden de nefret ediyorum niye milleti heveslediriyorlar parası olan var olmayan var

0|0
    0|0
Yükleniyor...