Besyo için 247 puan yeterli mi?

Arkadaslar puanım 247 hazırlığa başladım sizce nasıl bir puan? Kazanmak için ne yapmalıyım başka hazırlanan var mı?

Güncellemeler:
Torpilsiz olmaz mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben besyo mezunuyum, puanın ortalama standartlarda ama girmek istediğin okul ve de özel yetenek sınavında yapacağın derece de önemli. sonucta standart sapma baz alınarak hesaplanıyor

1|0
    0|0
    • Sapma dediğin nedir

• Sizi ben ekledim

• kesinlikle, torpile falan da inanma. her sey noter gözetimi altında oluyor kameralar kayıt halinde. aksi bir halde mahkemeye kadar çıkabiliyorsun bu kamera kayıtları ile. sonucta sınav komisyonu okuluna göre yardımcı doçentlerden olusuyor. adam koca mesleği sırf 10 kişi alacak diye riske atamaz. sağlam çalışman lazım

Erkekler Ne Diyor 6

• Besyoya girmek için fiziksel testler var, onlar daha önemli galiba.Bu puan yeterli.

1|0
    0|0
  • besyo hep torpil ya çok iyi değilsen

1|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım ozaman torpil nasıl buluyorlar?

• İkisi bir arada olacak yani :)

• evet çünkü çok talep oluyor, bütün üniversiteyi kazanamayan az puan alanlar orda düşün :D bir şekilde elenmeleri lazım torpillilerin bile

• baya bir fiziksel çalışman lazım

0|0
    0|0
  • bende girecektim torpill gerekiyo malesef

0|0
    0|0
    • Bu torpili nasıl bulabiliriz torpilsiz olmaz mı

• derece yapmalısın en iyi cevap seçtiğin kişinin dediği gibi :) başarılar sana bol sanslar... ;)

• Puanı bilmem ama iyi bir torpil lazım.

0|0
    0|0
  • iyi güzel araştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• puanın düşük ama sınavda başarısız olacağın anlamına gelmiyor iyi bir derece yapman lazım parkurda :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...