Adım adım üniversiteyi nasıl kazandığınızı yazar mısınız ?

soru bu üniversite sınavını ya da önceden şu şekilde kazandım azım ettim kazandım şeklinde yazar mısınız ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• İlk sene hiç çalışmadım ve çok komik bir puan aldım hem millete rezil oldum kaç puan aldın vs olduklarında hem de pişmanlık yaşadım çok büyük boyutta. İkinci sene bu sefer köpek gibi çalıştım ve istediğim okula gitmek için almam gereken puandan virgülle bir kaç rakam noksan bir puan aldım yani atıyorum ..,500 ise puanı ben ...,498 falan aldım ve giremedim. Virgülle kaybetmek korkunç bir şey ama sonraki sene çalışmak değil sadece gözden geçirdim böylece unutmak ya da yetiştirememek gibi bir sorunum olmadı ve çok yüksek bir puan alıp sonrasında da istediğim okulu yüksek şeref belgesi alıp ikincilikle bitirdim sonunda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• inşallah kazanırımda ben her gün hangi konuları bitireceğimi neler yapıcagmı not ettim. önüme astım. bide bu konulardan çıkmış soruları çözüyorum. planlı bir şekilde calısmaya calısıyorumm :)

0|0
    0|0
  • çok da azim etmedim hani yalan olmasın :D çalıştım gelen puana göre tercihimi yaptım bitti

0|0
    0|0
    • tipinde bir çalışkan tipi var senin

• evet bunu biliyorum okuduğum bölümde kötü değil çok yüksek bir puanla girmedim hani ama iyi bölüm :D ama kendimi her gün çalışmaya da vermedim gezdim de eğlendim de

• artık herkes üniversiteli adım başı.

0|0
    0|0
  • Çalıştım , girdim kazandım Hukuk fakültesini . Şimdi oradayım .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• matematiği lise4 matematiğide dahil lise3den sonraki yazda hallettim 4te sadece matematik denemesi çözdüm geri kalanları son sene hallettim

0|0
    0|0
  • bu evde durulmaz dedim 2 ay çalıştım gittim :D

1|0
    0|0
    • evi bırak bu ilçede hayat yok wallaha

• her gün garıya kıza gittim son ay oldu yeter mına koyim dedim ders çalıştım

0|0
    0|0
  • Ben fazla çalışmadım, kazandım.Bir başarı öyküsü olmasına gerek yok, herkesi alıyorlar üniversiteye.

0|0
    0|0
    • ama en iyi üniye gitmek varken uzak yolu olmayan mezun olduğunda nereden iş bulacağını bilmediğin bir bölümü kazansan ne olacak ?

• tabi mantıklı millet Ankara İzmir İstanbul ve çevresindeki illerdeki üniversitelere gidiyorlar

• parasını verip okuyacağım.

0|0
    1|0
  • çalıştım baktım attım hafızaya beyin bedava bedava ya niye hammalllık yapıyım

2|1
    0|0
Yükleniyor...