Herkesin üç aylarını tebrik ediyorum...

herkese mutlu bir sabah diliyorum.bugün mübarek üçaylara girmekteyiz malum bu aylarda gönül almak kalp kırmamak allaha yakın olmak anlamında af dilenen bir aya girmekteyiz benim sorum üçaylara girdigimiz zaman o aya yakışır şekilde davranırmıyız yoksa herhangibir gün gibi iş güç yogunluk gibi sebepleremi sıgınırız..cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyor herkesin üçaylarını tebrik ediyorum...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyevi işlerin peşinde kaybolurup gidiyor ömrümüz...kaybediyorum sınavımı... farkındayken herşeyin...bende üç aylarını kutluyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de senin tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Ne guzell demıssın yahu tebrık ederım dusuncelerını :)

0|0
    0|0
  • eyvallah yoldaş seninde üç ayların mübarek olsun <3

0|0
    0|0
  • Bence çoğu kişi üç aylara girdiğimizi günlük yaşamına yansıtmıycak. Her zamanki yaşamına devam edicek. Ama bazı kişilerde bu üç ay boyunca kendine bir çeki düzen vericek. Ama kendine ceki düzen veren kitle malesef cok az olabilir.. Maalesef...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• peki üç aylar da bizi tebrik edecek mi?

0|0
    0|0
  • teşekkür ederiim :) seninde mübarek olsun .her zaman kendimize dikkat etmeliyiz.ama bu önemli aylarda daha da dikkat etmek gerek.namazlar var kılınması gereken.her on günde bir.

0|0
    0|0
  • canım çok sağol benim haberim yoktu üç aylara girdiğimizden bugün nasıl ibadet edilmeli bilgin var mı ?

0|0
    0|0
    • bugün tutabilen herkes zorunlu degil oruç tutabilir dua eder.enbüyük ibadet karşımızdaki kişileri kırmamak incitmemek ...rica ederim ne demek saglıklı ve güzel bir gün diliyorum...

• çok teşekkürler

• rica ederim..

Yükleniyor...