2 haftada 1 diyeti bir ogun bozsam sorun olurmu?

Arkadaslar sporda 2. haftam fitness yapiyorum diyeti adana durum yannda da zero cola ile bozsam sorun olurmu 2 haftada bir 80 den 74 e indim bu arada

Güncellemeler:
Jzjajaja

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben onu denedim de kilo aldım😂😂

0|1
    0|0
    • Sen iradesiz sin ben bcaa ve protein takviyesi bile aliyorum

• Salatalık marul sürekli yiyorm

• ye tabı haberleselım sakın bırakma

En İyi Erkek Görüşü

• diyet yapıp 2 haftada 1 gün bozup adana dürüm+ kola yer içersen uzun süreli yaptıkların ve çektiğin acılarının çoğu boşa gider
    tamam kendine ödül vermek istiyorsan daha düşük kalorili bir yeme içme ödül günü yapabilirsin haftada bir dondurma yemek gibi
    en basiti mesela diyette aldığın kalori ile yaktığın kaloriyi karşılaştır birde adana + cola ile alacağın kaloriyi bir kontrol et zaman kendi vucuduna ne kadar acımasızlık yaptıığını görebilirsin.
    en önemlisi ise spor ve diyetle zayıflarken ilk haftalarda kilon çok hızlı düşecek ama ilerleyen haftalar ise aşırı yavaşlayacak hatta bazen 2 haftada bir 1 kilo vermekte bile zorlanacaksın
    nerden mi biliyorum ben bunu yıllardır hepsini deneyerek tecrübe edinerek uyguluyorum

0|0
    0|1
    • Cok sacmalamissin aga zero yu kensi arkadasm iciyor antalya bolge 1. si adanadada protein var bir fazladan lavasi var sende abartmssn

• benimde arkadaşım içiyor ben sana bri içiyor mu diye sormadım ki kalori değerlerini biliyor musun diye sordum
      aslında boşver sen istediğini yap başkasının önerisine saygı duymayana öneride bulunmak hata olur
      sen haklısın

Kızlar Ne Diyor 1

• boz gitsin be can bogazdan gelir erkek icin zaten iyi bir kilonuz var

0|0
    0|0
    • Zaten kas hafizam var az bir yag kaldi so ra amacm 85 olmak kaskutlesi olarak

Erkekler Ne Diyor 2

• Haftada 1 bile yapabilirsin

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...