Facebook'ta kaç arkadaşınız var?

facebookta kac arkadsınız var herkesı eklermısınz arkadslarınızn hepsını tanıyormusunuz :D

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• 73 :)) az insan çok huzur !

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 307 Kişi varmış.

Hepsini bire bir tanıyorum. Fakat yıllardır görmediklerim var.

Örneğin okul arkadaşlarım (ilk,orta,lise,üniversite).

Sonra mahalle arkadaşlarım var. Adam bana 500 metreden daha yakın ama yıldan yıl görüşürüyoruz.

İş arkadaşlarım var. Mendeburların yüzünü her gün görüyorum.

Günlük hayatta kaçını sürekli görüyorum diye sorarsan ancak 50-60 tanesini.

Görüşemediğim kişiler de benim için kıymetli ama hayat şartları işte.

Yoksa tanımadığım veya hoşlanmadığım kişileri eklemiyorum. Sadece 1 tane eski kızarkadaşım var listemde.

1|0
    0|0
  • Facebook sucks!

0|0
    0|0
  • 10-15 felan

0|0
    0|0
  • 329

bunların 120-130 u zamanında farmville ayağına arkadaşım oldu.Gerisini tanıyorum.Ama bu oyun için ekleyenlerlede konusuyorum.

yabanci ülke vatandası arkadaşlarım daha fazla. bu bir avantaj çunku farklı kültürler farklı seyler ve en önemlisi dil (Genellikle ingilizce) geliştirme acısından facebook faydalı...

0|0
    0|0
  • 139 tane var evet tanıyorum ama hepsi ile sık sık görüştüğüm söylenemez... Senin kaç arkadaşın var?

0|0
    0|0
  • ben kendi sınıfımdakileri bile sildim tanıdıgımları sadece konuştugum kişileri ekledm.

0|0
    0|0
  • işte bu gercekden benım dediğinz bir seyden bahsedyorum örneğin ben kölelğe karşı aşırı bir bi isteğim iç gudum var bir sahibem olmsını o kadar cok istyorum ki ama bunu ne aileme ne cevreme hatta ve hatta yaşadğım hayatın içinde anlatmyorum gerci anlyaacak birinide bulamak çok güç sahibeliği para mazlemsesi yapmş kölelği fanatzi olarak gören çok insna varki bunlrın yanında ben ve benım gbi çok kişi de magdur oluyoruz sorum su ki sizler iç gudulrnızı yaşyabilyomusnz

0|0
    0|1
  • 631 arkadaşım var hepsini tanıyorum.

0|0
    0|0
  • 113 ve hepsi birebir tanıdığım kişilerdir ...

0|0
    0|0
  • Facem vaekeen 1250 filandi sevgilim kizlari silinci 450 kaldi zaten sklmaya baslamistim bende sıldim 1 yildır facem yok cok daha rahatim ayrica genelini ttanirdim samimi oldugum istedigim zammaann mesaj atabilecegim 300kisi filan vardi

0|0
    0|0
  • 700 civarı vardı hepsi muhabbetim olan insanlardı. üniversite hazırlıktayken sildim hesabı.face gereksiz bence.

0|0
    0|0
  • benimki sürekli azalıyor arada bir girip arkadaş çıkartıyorum :D 200 e kadar indirdim yetiyor bana onlar :D

0|0
    0|0
  • 240 arkadaşım var hepsinide tanıyom tanımadaklarımın ne işi var facemde

0|0
    0|0
  • 77 hepsini tanıyorum :) Yakında 50'ye felan düşer ama :) Gereksizleri siliyorum çünkü ;)

0|0
    0|0
  • 51 tane var

0|0
    0|0
  • 202 tane var 10 tane ben ekledim sadece 6 yıllık hepsinide tanıyorum zaten

0|0
    0|0
  • 250 civarı..

0|0
    0|0
  • eskiden 500 dü artık yok