Sakalın faydası varsa, bayanlarda neden çıkmıyor ?

Şimdi kimisi bıyığı olanlar var diyecek. Ondan bahsetmiyorum. Baya bildiğiniz sakaldan bahsediyorum.

Kendi tecrübeme dayanarak, sakalın şu tür olumlu yanları var. Yaırm veya bir santim bile uzasa:

Soğuktan koruyor ve o kısımların tahriş olmasını önlüyor.

Güneş yanığından koruyor.

Yukarı tükürsem bıyık, aşağı tükürsem sakal atasözünü söyletiyor.

Sözünüz dinleniyor... :p

Şaka bir yana, ilk iki yazdığımdan başka faydası da olabilir elbet. Sonuç olarak, bir faydası olmasa Allah yaratmazdı herhalde...

Ve şayet faydası varsa, o zaman bayanlarda neden yaratmamış ?

(Sakallı bir sevgilim veya karım olsun ister miyim ? Tabi ki HAYIR.

Güncellemeler:
Bizde, "kıllık olsun" diye mi çıkıyor yoksa la ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sakalın faydası filan yok.zararı var.pislk birikir arasında.insana gerilla göörüntüsü verir.zaten lkedi çoğu adam esmer iyice kararıyorlar sakalla.yüzün gözün gözükmez.bunlar hep doğu icadı.subay traşı en iyisidir.sinek kaydı after shave 'li adam daha iyiir bana göre.

0|0
    0|0
    • ha ordu evlerine de giremezsin sakalla bir zarar daha.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakal'la alakası yok. Sende tip varsa ; her kadın cıkar. Yoksa tipsiz bir insanla sakal olsa nolur olmasa nolur. Anlatabildim mi .d

0|0
    0|0
    • Sorum o değildi ama yinede yantından başka türlü faydalandım. Teşekkürler...

(Bu arada, ben köse değilim. Yani sakalım çıkıyor.)

• Resindeki sen isen, ben varım. ;)

• Tanrı bile size torpil yapmış

0|0
    0|0
    • Alttaki yorumlara bir bak. Belki de o konuda torpili size yapmıştır. :)

• iyi ki de yok şimdi başka şeyler bir bitti birde her zaman onunla mı uğraşcaz

0|0
    0|0
    • Hakketten ya, habire traş derdimiz var. Hele kışın soğukta sabah sabah kesmek çok zoruma gidiyo walla... :(

• Senin ne dertlerin var; anlat bakalım ? :)

• bilindik her kızdaki dertler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Çıksın diye can attık al işte çıktıda ne oldu

parkta çekirden çıtlarken izlediğimiz çim gibi yeşil yeşil oluyor her gün traştan ötürü :)

0|0
    0|0
  • kılda keramet olsa g..tte bitmezdi diye bir söz vardı :D bir faydası olduğunu sanmıyorum...

0|0
    0|0
    • Keramet değil belki ama orda çıkmasının da bilmediğimiz faydası vardır herhalde...

• onlarda çıkıo ama alıyolar:D

0|0
    0|0
    • Tüy şeklinde bıyık çıkıyor ama sakal olmuyor kızlarda...

Yükleniyor...