Fitnesla ilgilenen arkadaşlar?

arkadaşlar ben günlük protein ihtiyacımı karşılayarak dirty bulk yapıcam bunun seyrinide pazartesiden pazartesiye tartılarak tutucam hafatanın bir günü uzun mesafe koşum var benim için etkili bir kardiyo işte iki haftada bir veya haftada veya ayda kaç kilo almam gerekiyo fazla kaçırdığım zaman kiloyu haftada yaptığım kardiyo sayısını arttırarak dengelemeye çalışıcam yardımcı olursanız teşekkür ederim

0|1
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sağlıklı beslenerek kilo almaya çalış. Yani dirty demişsin ama sırf ekmeğe abur cubura fast fooda yönelirsen %80 göbekten alırsın. Bulgur pirinç baklagil tavuk et balık kuruyemiş sebze meyve bunlara aban. Haftada 0,5-1 kg alman tavsiyemdir. Kardiyoya çok bulaşma haftada 1 gün yarım saat kardiyo yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • kadeşim aslında şöyle bir büfede çalışıyorum mesela kendime sandiivç aekmeklerinin arasına 250 gr tavuk göğsü şeklinde yarım ekmek yapıyorum pilav çıkıyor hergün bildiğimiz normal pilav yemek çeşitlri böyle yani

• pek aram yok işte ama açığı tamamlıyorumya protein açığını

• Emin ol sabah sabah kimse 5 6 tane yumurtayı gerçekten faydalı olmasa protein tozuna tercih etmezdi. Toza fazla güvenme. Karaciğeri mahveder.

Yükleniyor...