Higuain 90 milyon Euroya Napoli'den Juventus klubüne transfer oldu.. Sizce bu bonservis bedeli hak eden bir oyuncu mu?

Higuain 90 milyon Euroya Napoli'den Juventus klubüne transfer oldu.. Sizce bu bonservis bedeli hak eden bir oyuncu mu?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• ilk cümleyi okudum anlamadım tekrar okudum yine anlamadım sonunda anladım ki benlik değilmiş ondan dolayı gittim..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence değil pek beğenmiyorum oyun stilini onun maksimum edeceği fiyat 35 tir. Juventus ta para çok tabi hiç kluple muhattap olmam basarım serbest kalma maddesini alırım demiş. bide bunlar çok olmadı lig olarak mali krizden çıkalı başladılar yine bol keseden harcamaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• bence kara para aklıyorlar kendi aralarında paraya bak hele 90 milyon euro, bu rakam doğru mu gerçekten :D

0|0
    0|0
  • Juventus olayı abarttı

0|0
    0|0
  • Uefanın acilen bu harcamalara bir düzenlenme getirmesi lazım böyle haksız bonservisler yüzünden küçük kulüpler oyuncu alamıyor

0|0
    0|0
  • Bence messi ronaldo denen robotlar bile etmez... o hic etmez.. ama arda kirk milyon ediyor garip bir dunya... sanirim kara paralar boyle aklaniyor!

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • O kadarını haketmiyor
    Ronaldo mu bu

0|0
    0|0
  • Hak etti.

0|0
    0|0
  • Asla ama asla degil. Maksimim 30 eder. Enayilik.

0|0
    0|0
  • Değer bence. Higuain o. Hani.. Higuain o :D

0|0
    0|0
  • Hak etmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...