• Sor
  • Bence

Adamın dibisin demek ne demek?

Sosyal paylaşımda bişe paylaşıyorsun hiç tanımadığın (erkek/kadın) bir kişi adamın dibisin derse ne anlarsın? ben hiç tanımadığım (erkek/kadın) bir kişi adamın dibisin deyince düşündüm düşündüm bir sonuç bulamadım...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir dizi var onu izlemiş bende deyem demiş diye düşündüm. Yada iyi bişey dedin

• Çok seviyesiz bir tabir.

• hatunun dibisin.. bende aynı dşünüodum .d

• çelişti ama neden dendiğini biraz acıklamak istedim. yani kötü bir manası yok aslında. o yuzden seviyesiz olduğunu düşnme

• sevmiş seni.

• ama gecenin kacı olmuş biraz neseli şeyler yazmak lazım artık .d

• teşekkür ettim bende .d

• eyvallah ciğerrrim derim

• kendini gizlemene gerek yok ya kendin ol .d .d

Erkekler Ne Diyor 13

• adamın dibi neresi önce burda bir hemfikir olmak lazım:D bana kalırsa iyi birşey değil ama genelde iyi insanlar için söylüyorlar:D

• Paylaşımını (veya sözünü) beğenmiş işte. Bunun altında birşey aramana gerek yok bence.

• teşekkür ederim. birşey arama niyetim değildi sadece merak etim saygılarımla :)

• Hakaret cümlesi..Adamın dibi Gxx demek..

• Daha önceden yapmış olduğuz yazmış olduğun bir şeyi görmüş ve beğenmiştir sanırım.. bu yüzden söylemiş olabilir..

• Yetkim varsa o yorumu silerim.

• işte budur be sen bu işi biliyon hacı... demek istedi diye düşünürüm :)

• adam görmemiş hiç der gecerim. kendimi tanıom sonucta .d .d

• :)))

• takdir ettim:)

• Cevapla çelişmedi mi :/

• Adamın dibiymişim anlarım ne anlayayım. Dip neye göre kime göre. Onu düşünmek gerek.

• O.ç nun önde gideni olduğumu anlarım ne yani o adamsın demeyince adam olmuyok mu amk

• Adam dibi neresi ise orasısin demek istemiş o şahıs sana. İyi düşün bunu :-D

• Cidden bu adamın dibisin lafı özellikle son zamanlarda çok söylenir oldu eskiden böyle bir laf yoktu ilk duyduğumda ben dip derken kötü anlamda mı diyorlar acaba dedim halbuki iyi anlamda söyleniyormuş ama adamın dibi demek dip deyince kafa karışıyor ben ilk başta kötü bir söz sanmıştım mesela.

• Hoca da yapıştırmış cevabı .''Ya tutarsa ?'' diye...

• aşık olmuş sana yyeminlen:D

Yükleniyor...