Spor salonunda tayt giydigimde?

Spor salonunda tayt giydigimde erkekler cok rahatsiz ediyor beni, hem bakislariyla hem soz ve davranislariyla. Ama spor yaparken de en rahat tayt. Sizce ne yapmaliyim veya onereceginiz kiyafet var mi?

0|0
17|56

En İyi Erkek Görüşü

• Onları takma sporuna devam et her yerin kapalı olsa bile tahrik olabilen asalak çok sen sporunu yap efendice giymeye devam et :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Taytla nasıl spor yapılır ya terler bacakların yapışır iyice üzerine ben olsam ben bile bakarım, normal kısa şort giyeceksin ama o zaman daha fazla bakıyorlar. Erkek bu her türlü bakar :D Sadece kasınların olduğu spor merkezlerine git o zaman rahatsız edemezler :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Tayt sadece sana mı rahat? Bir erkekte bay bayan karışık spor salonunda tayt ya da dar kısa şort ya da body giydiğinde aynı tacize maruz kalıyor ayrıca spor yapan erkeklerin testosteron hormonu fazla oluyor zaten abazs bir toplumuz dahasını sen düşün...

1|0
    1|0
  • Salona giden kızların çoğu taytın üzerine uzun birşey giyiyor ya da, hırka tarzı birşey bağlıyorlar

2|0
    0|0
  • Suriye b fit e falan mı gidiyon cok sacma spor salonunda kimse bir kızı öyle rahatsız etmez senın gıttıgın salonla alakalıdır yerini değiştir neler neler giyen var bizim salonda dönüp bakan yok.

1|0
    0|0
  • Giyme sende

1|1
    1|1
  • Gıyme sende kanks

1|0
    0|0
  • bende kış boyun salona gittim tayt giyen mini çoktan giyen vardı kimse kimseye bakmıyordu bile demekki sıkıntı sende

1|0
    0|0
  • Spor salonunu değiştir. Bizim salonda da tayt giyen kızlar var. Ne gözleriyle taciz edeni gördüm ne de sözleriyle rahatsız edeni.

1|0
    0|0
  • salonu deistir böyle insanların olduğu salona gitmemeni öneririm nezih birsürü salon var

2|1
    0|0
  • Normal şeyler alışmalısın sadece sen mi varsın başka kızlara da bakıyorlardır. Geniş eşorman giy o da rahat olur.

1|0
    0|0
    • Hem gözü gönlü açılsın baksınlar. Oda iyi bir şey tayt giyse bile bakmıyorlar bazı kızlara fizik nasıl bacaklar, kalça, basen.

• ya kalçam biraz var işte o yüzden zaten:(

• anladım kalça iyidir ya :)

• Sadece kadınların olduğu spor salonları var. Onlardan birine yazıl.

2|1
    0|0
  • modern şalvar gibi giysiler var gayet şık da duruyor. deneyebilirsin.

1|0
    0|0
  • Kendini ifade etmeyi öğrenmeni tavsiye ederim. kim bakıyorsa gidip ne bakıyorsun hödük gibi diye sorabilirsin. insanlar senin bu "suskun" tavrından (hatta genel olarak kadınların bu tavrından) cesaret alıyorlar.

1|0
    0|0
    • haklısın

• Haklı olmak değil :) Keşke haksız olsam.. Ayrıca şu aşağıda yorum yapmış dangalak arkadaşlara da sesleniyorum. Hiç bir katkı sunmadan safi geyik amaçlı yorumlar bu siteden ayrılma sebebimdi bundan 2 yıl önce. Halen gram değişmemişler. :( Yazık. Sen de takma onları gördüm bir tanesine falan takılmışsın.

• oranın müdürüyle konuş
    ya da yeni bir yer araştır.

1|0
    0|0
  • Sende onları rahatsız et

1|0
    0|0
  • Eşofman giy sen de.

2|0
    0|0
  • body ve kardiyo bölümleri ayrı olan spor salonlarını tercih et genelde aletleri ortak kullanırsın sonra erkekler agırlıklara kosarlar

1|0
    0|0
  • Bayanlara ait spor merkezlerine git

1|0
    1|0
  • Kadına özel salonlara veya kadınlara özel günleri olan salonlara gidebilirsin. Rahatsız edecek kimse kalmaz madem taytla rahat ediyorsun. Tayt erkekler için büyük dert.

1|0
    0|0
  • Taytin uzerine uzun body giyebilirsin. Kalcalari kapatan.

2|0
    0|0
  • Eşofman giy

1|0
    0|0
  • Tayta devam, en azından özgüvenin yerine gelir

1|0
    0|0
  • tayta devam

1|0
    0|0
  • renkli tayt giy :D

1|0
    0|0
  • aa hayret ilk defa tayttan rahatsizligini dile getiren kıza rastladım.😃

1|0
    0|0
    • ciddi misin

• ciddiyim; simdiye kadar kime denk geldiysem yeni gelin gibi hem ağlarım giyerim tarzindaydi

• Eşofman

1|0
    0|0
  • senin niyetin zaten dikkat çekmek olmasaydı bol birşy giyerdin ya da bayanlara ait bir spor merkezine giderdin yeme bizi :P

1|0
    0|0
  • birisine ne bakıyon birader birine mi benzettin de boz onu

1|0
    0|0
  • kadınların olduğu bir salona git ozaman

2|0
    0|0
  • miktir et sporuna bak sen tak kulaklığı kulağına tamam

1|0
    1|0
  • Daha düzgün bir spor salonuna git. Öküzlerin olduğu yeri çok mu aradın?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 16

• taytın üstüne salaş bir şey giy popon belli olmasın

2|0
    0|0
  • Sadece bayanlarin oldugu spor salonuna gidebilirsin

1|0
    0|0
  • uzerine bol tshirt giyebilirsin

1|0
    0|0
  • Herkes tayt giyer bende tayt giyiyorum. Görmezden gelmek lazım

1|1
    0|0
  • Tayt çok rahattır lakin, rahatsızsan bakışlardan üstüne uzun ve geniş birşey giy.

1|1
    0|0
  • Ben de yıllardır spora gidiyorım tayt giyiyorum her seferinde ama bayanlara ait spor merkezine gittiğimden sorun olmuyor. Bence sen de eğer etrafında öyle bir yer varsa durma

1|0
    0|0
  • Oha yani ne giyiceksin başka
    Spor sort veya tayt yani. Bosver sende. alış yani napalim 😄

1|1
    0|0
  • Basketci şortları var uzun oluyor normal sporcu şortlarına göre onlara bak istersen

1|1
    1|0
  • Bayanlara ozel yerlere git sende

1|0
    0|0
  • kadınlara özel salona git ya da üstüne uzun bişey giy

1|0
    0|0
  • Sadece kadınlara özel olan yere git

1|0
    0|0
  • Umursama :)