Yıllarca sevip ve sonunda ayrıldığımız ilişkinin

sonunda kıza yazdıklarım..sizce nasıl olmuş vesselam..?

Çünkü, çok zor anlıyor musun? Ortada hiçbir şey yokken, tam şuan; bir kağıda bakarak seni anımsamak. Unutmak ama vazgeçmemek. Unutmak ama hala hatırlayabilmek. Hatırlamayınca bitiyor zaten, unutunca değil. Kilometrelerin hiçbir şekilde uzağa götürmemesi. Çünkü bazen bunlara göğüs gerip hayata mutlu bakmaya çalışmak çok dayanılmaz anlıyor musun? Alakasız insanların gülüşlerinde aklıma gelebilmen. Sonra burda, durup dururken göz yaşı dökmek ya da dökmemek için kendini tutmaya çalışmak. Ellerini öptüğün, hatta avucunun içini bile öptüğün birinin; artık hayatında olmaması. Zor hani şimdi beni daha iyi anlayabiliyor musun? Sevgisinden hiç şüphe duymayıp, gözün kapalı güvendiğin birinin hayatında olmaması ama saçma sapan, hiç sevmediğin kişilerin inatla hayatında kalması, inatla hayatından gitmemeleri. Çok saçma anladın mı? Beni sevdiğini söyleyen birinin, şimdi beni gördüğünde yüzüme bakmaması. Hiç abartmıyorum, eskiden bana koşa koşa sarılan birinin. Bazen çok acımasız işte ya, anlıyor musun? En çok yanında olduğuna inandığın birinin, zamanla asla yanında bi’ daha olamayacağını bilmek ve bunu bilerek uykuya dalmak. Bunu bilerek bi’ şeyler yapmaya çalışmak. Eskiden, “Onun için yapıyorum” dediğin her şeyi artık sadece kendin için yaptığını anlamak. Bazen, aniden, ortada hiçbir şey yokken, “Gerçekten de bitmiş ya” deyip hayata devam etmeye çalışmak. Zor gerçekten çok zor. Nasıl anlatsam ki, hani bazen düşündüğünden daha çok zor anlıyor musun? Birinin seni unuttuğunu bilmek değil de, artık unuttuğunu hissedebilmek ve bunu bilerek hayatını sürdürmek; çok zor, çok fazla zor. Şimdi anlatabildim mi? Umarım anlamışsındır ama anlamadıysan da, boşver. Aşık olunca anlarsın.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• çok duygusal. gerek yok yarısında atardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşık oldum.kazık yedim.çok acı çektim.evet çok zor çok da koyar ama ben küllerimden yeniden doğdum ve o kişiyi hayatımdan attım.çok zordu ama başardım.şimdi yeni heyecanla çok mutlu zamanlar yaşıyorum.o çok sevildiğinin değerini bilmeyen yabancı eski sevgili de acılarda ya da vicdan numarası yapıyo.beter olsun.seni sevip hakedecek çok kişi var çıkda bak!

0|1
    0|0
    • vallahi keşke çıkıp bakabilsem ocak ayında ayrıldık 7 yıl sürdü birliktelik..şimdi de dahil her gece belkide ağlıyor bu gözler bilmiyorum değiyormu ama napim..alışmışım bir kez ona..

bütün kızlar ona benzeyebildiği kadar güzel geliyor bana..

• alışkalık zordur bilirim.başlarda ben de hep ağladım çok üzüldüm her anı her olay ona benziyodu:( ama her şeye zaman verin.üzüntünüzü de yaşayıp rahatlayın ama abartmayın.ailenize arkadaşlarınıza iş ya da derslerinize zaman verin.bi süre sonra iyiki gitmiş haketse yanımda olurdu dersiniz.ve bir bakmışsınız başkasıyla çok mutlusunuz:)

• Iyi anlattin ayni benim durumum

0|1
    0|0
  • çok uzun :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hacı ne yapmışsın sen öyle yaa fena olmus .

0|1
    0|0
Yükleniyor...