Benden Hoşlanıyor mu?

Arkadaşımın arkadaşıyla bir sohbet ortamında tanıştık bir zaman sonrada çalıştığım işyerinde karşılaştık yemek saatime denk gelmişti beraber yemeğe çıktık sonrasında bana kabul et beni düşünüyorsun yakaladım seni diye mesaj attı sonra espriye vurdu işi sürekli böyle şakalaşıyoruzda gerçekten ilgisi var mişakayamı vuruyor anlayamıyorum mizacı komik eğlenceli bir kızda en son mesajlaştığımızda kahve içiyorum dedim banada yapsaydın keşke dedi sözüm olsun diye cevap verdim oda tatilde olduğu için unutma sözünü diyip uyku faslına geçti benim ona ilgim var ama onu kestiremiyorum ilgi kaynaklımı yoksa beni yakın iyi niyetli bulduğu içinmi böyle şakalaşıyor acaip bir ayarı var şakayla gerçek arasında ayarımı bozdu.Help me ozelliklerin kızların yorumuna ihtiyacım var..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• bence onunda sana karşı ilgisi var. sende birşeyler hissediyosan hislerini belli et

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence yardır gitsin. Ne kaybedersin ki? En fazla konuşmazsınız bir daha.

0|0
    0|0
  • hepsi olabilir tam emin olmadan harekete geçme

0|0
    0|0
  • Buna benzer bir yolla bir kizla tanismistim. Anlattigin gibi bir kizdi.Japonyaya gelin gitti. Benle vakit geciriyomus sadece, bende onla gecirdim gerci.

0|1
    0|0
    • uyanık ol dıyorsun:)

• Her kiz acik verir buda verecektir eger yaramaz biseyse. Gozlem yap

Yükleniyor...