Bi kadınla tanıştım ama hiç takmıo gibi gelio..

selam arkadaslar,lütfen ciddi cevaplar istiorum,ösellikle kız arklardan.soru çok net, bir kadınla tanıştım,çok çok hoşuma gitti nadir begenen bir insan olarak,telle arıorum,3 saat sora dönüo, ne biliyim faceden mesaj atıorum,cevap vermio ya da ertesi gün tek kelimelik bir cevap verio, görüşmek istemiosan söle dedim bnde biliyim,yoo nerden çıkardın dedi falan,ama hiç istiyen insan emareleri vermio..naza cekio falan gibi seyler demeyin yası 30..birazdaha nazlanmaya dvm ederse ben 50ye gelicem..npiyim sizce? ben direk siliyim telinide facedende bitsin bu iş diorum..bi bok olucag yok istemio çünkü gibi gelio..sizce npiyim? bu arada ömrümde begendigim kadın sayısı 10u gecmez,bitaneside bu..bunuda gözönünde bulundurun lütfen..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sakin sakin takıl sende. hemen hop hop cevap vermesini bekleme. ağır ağır pişsin ne güzel.

0|0
    0|0
    • peki agır agır pişerken o esnada baskasınında pişmedigini nerden biliosun? ben haric herkes pişiosa?

• o da bir ihtimal. yapacak birşey yok. ya dönüp giceden; ya da bu ihtimali göze alacan. ne de olsa sana bağlı biri değil; başka biri olabilir hayatında.

• ah abi ah..cıldırıcam valla...yemin edicem bırakıcam bu işleri..antremanlarıma,maclarıma bkıcam..bi ömür boyu

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok beendiysen hemen pes etme ama oda istekli degilse senden.hoslanmamissa bosunada kurek cekme konusmalisin yani. 3 saat sonra neden ariyor gc degilmi faci cevaplarini gordugu halde neden ertesi gun geri donuyir sordunmu? Sorarkene nasil bir tepki verdi oda onemli

0|0
    0|0
    • yok ablam vardı dio yanımda yazamadım, yok dio b.sayar acıktı görmedim..gecen uyukaldım dio..sikliyen insan bunları sölermi sen söle?veya uyuyaklırmı?

• Sana yoo nerden cikardin dediginde ona solemeliydin bole bole yapiosun diye..bazen direkt olmak gerekio

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 30 yaşındaki kadınla ilgili tecrüben yok ancak daha küçüğünü yaşamıştım bıraktım kendi geldi belki kafası karışıktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...