Aziz yıldırım ve Fenerbahçeye şikeci diyenler burada mı hala? Adam tek başına direndi FETÖ'ye kimse ses çıkarmadı?

Trabzonsporlular şampiyonluğu hala geri istiyor mu? İnadına fener, inadına Mustafa kemal :D

Aziz yıldırım ve Fenerbahçeye şikeci diyenler burada mı hala?  Adam tek başına direndi FETÖ'ye kimse ses çıkarmadı?

Güncellemeler:
Fenerbahçe'nin onca zararını kim karşılayacak?

1|2
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnadına rte diyen şerefsiz feto diyen onca şeye kumpas diyorlar ama asıl kumpas olan şike kupmasına inanmıyorlar yazık ya seve seve ya ŞİKE ŞİKE

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• Kurtuluş savaşında FB neyse, bugün de o, gelecekte de o. Atatürk'ün kulübü eğilmez :D

0|3
    0|0
  • Hala fenerbahçenin şike yapmadığına inananlar var mı cidden? Şike yaptığını bütün dünya duydu bir fenerliler kabullenemedi bu konularla bir alakası yok şikenin dönemin tff başkanı kendi ağzıyla söyledi bunu ben demiyorum.

1|1
    0|3
  • Herkesin fenerbahçeden özür dilemesi lazım

0|2
    0|2
  • Aziz yıldırım mafya olduğu için hala sevmiyorum bu gerçeği değiştirmez açıkçası Atatürk üzerinden prim yapmayı bıraksınlar

0|0
    0|1
  • Adamların elleri kolları nerelere kadar uzanmış arkadaş. Devlet kademelerini siyaseti geçtim, ümit karan bile çıktı bana baskı kurdular vs diye açıklama yaptı.

0|1
    0|0
  • feenrbahçe republic

0|1
    0|0
  • Beyinsizlerin anlaması için zikilmeleri gerekiyormuş. Uyardık o kadar.

0|0
    0|1
  • Hep Söyledik Yine Söylüyoruz.

FENERBAHÇE Düşmanlarını Yeneceğiz !

0|1
    0|2
  • herşey komplo dedi haklı çıktı

0|1
    0|1
  • Bizim şampiyonlukları çalanlara ne olacak

0|0
    0|0
  • Inadina Erdoğan diyosunuz yani😀

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Paşa; görün millet görün...

0|1
    0|1
Yükleniyor...