24 saate kaç film sığar?

bir günde en fazla kaç film izleyebilirsiniz?(vay efenim ben bir keresinde ? film izledim diyenleriniz var mı?)

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• onu boşverde bir film önersene, izleyeyim vakit geçsin:))

0|0
    0|0
    • ne tür filmler seviyosun ki? hem sen beğenmezsin şimdi benim önerdiklerimi

• hayır o değil xper seviyem yetmediği için link paylaşamıyorum ama Baskın

The Raid: Redemption (Serbuan maut) olarak yazınca çıkıyor. senin gönderdiğin linktekide süpermiş izlenir gerçekten

• izledim fragmanını ama çok vurdulu kırdılı ya:D izlenecekler listesine aldım ama şu an link bunu izlemeye karar verdim, güzele benziyor tavsiye ederim:D

Erkekler Ne Diyor 25

• Değişik mi yoksa anormal bir sorumu çözemedim ama günde 7 film izlediğim zamanları hatrlıyorum. Otobüste yolculuk yaparken ama :)

0|0
    0|0
  • aydından antalyaya giderken 3 film izledim arabada. gece 1de bindim.gece uyurum diye ama uyuyamadım.indikten sonra da uykum kaçtı eve geldim evdekilerle muhabbetten sonra yapcak bişi olmadığını anlayınca gene filme sarıldım. 2 film daha izledim. bir çay poğaça molasından sonra da 2 sezon how i met your mother izleyerek o günü sonlardım.

biliyorum çok boşa geçmiş bir günmüş şimdi farkettim ben de :D

0|0
    0|0
  • 3-4 film üstüste izlediğim zamanlar oldu ama kafa diye birşey kalmıyor sonrasında.

Melancholia, Tree of Life, Dogville, Enter the Void

Şu filmleri üstüste izlemelerini tavsiye ettiğim 7 kişiden hala haber alınamıyor o ayrı. Herkes benim gibi dayanıklı değil demek ki :/

0|1
    0|0
  • 3 film ard arda Yüzüklerin Efendisi gittim yaklaşık 10 saat sonra tabi iptal oluyorsun... napıyım benim rekor budur

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi 9 cd her biri 60 dakika :))

0|0
    0|0
  • 3 film iyidir. Fazlası gözü ve beyni yorabilir.

0|0
    0|0
  • beyin kalmaz kafa kalmaz günde 1-2 defa izlersin 3-4 saat aralıkla fazlası zarar

0|0
    0|0
  • ard arda 4 film izlerim, izledim de. Daha beteri 24 dizisinin 1 sezonunu 24 saatte 23 bölüm izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Alkol oranina göre degismektedir :-)

0|0
    0|0
  • 6 film gibi bişey...

0|0
    0|0
  • valla sana şöyle söyleyeyim one piece diye bir anime var her bölümü 30 dkk bir gün boyunca onuu izlemiştim 45 bölüm falan çok çılgıncaydı

0|0
    0|0
  • bir film iki saatse 12 tane izlenebilir ama zor ben bir keresinde en fazla 4 tane izledim :)

0|0
    0|0
  • Film değil ama bir günde en fazla 20dk süren animenin 55 bölümünü izlemiştim.

0|0
    0|0
  • 2den fazla izleyemem

0|0
    0|0
  • bir keresinde yuzuklerin efendisi uclemesini izlemistim ruyamda bile ork gormustum.

0|0
    0|0
  • 47 tane sigar

0|0
    0|0
  • 10 film izlersin

0|0
    0|0
  • p*rno olursa sınır yok !

0|0
    0|0
  • öğrenciyken 5 filmi ardarda izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Fazla Film İzlemek İyi Değil Bir Pok Anlamıyorsun.

0|0
    0|0
    • evet kafan bulanıyo. lan bu filmin konsu şu muydu, bu karakter burda mıydı...

• türüne bağlı

0|0
    0|0
  • 2

0|0
    0|0
  • star wars 6lı çakmıştım bir ara daha fazlası da olur ama :D

0|0
    0|0
  • Bir tane zor bitiriyorum..

0|0
    0|0
  • İki film gidiyor da daha fazla gitmesi için seri film lazım alien seri filmdi 4 taneydi bir oturuşta izlemiştim sevmiştim çünkü meraktan ara veremedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 9 saat dizi izlediğim oldu.

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi üçlemesi bir oturuşta...

0|0
    0|0
  • arka arkaya 8 korku filmi izleyip sonraki gün komaya girebilirim =)

0|0
    0|0
    • whooooooow. ben bir tanecik bile korku filmi izleyemem izlersem bir hafta evden dışarı çıkamam odadan odaya geçemem.

• aynen evde tek kalamama falan bendede oluyo ara ara filmin etkisine göre :D

• 4 film izledim en fazla dizide kaptırdım mı gidiyorum 15 20 bölüm izlerim.

0|0
    0|0
  • ard arda 4 fılm ızlemıstım.

0|0
    0|0
  • 10 tane sığar.

0|0
    0|0
  • 2-3 çok boş olursam 4-5 gkljlghkjlş

0|0
    0|0
  • İnsan sıkılır yahu o kadar saat...

0|0
    1|0
  • 7 film gözler şası devamını hatırlamıyorum malum uyuya kalıyosun

0|0
    0|0
  • 1 günde 3 film izledim bir tane öğlen diger 2 si aksamdı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...