Spor salonu meselesi yardım?

Spor salonuna gitmek istiyorum ama aileme söyleyemiyorum ne yapmalıyım?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul daysan spor aş lere bak mutlaka sana yakın bir yer vardır ve mesela annen le git spor aş. Lerde kadın ve erkek seans ları ayrıdır ve ücretsiz dersler vardır gündüz dersleri hafta içi ücretsiz dir yni annen de gelir görürse olasılık daha rahat olur izin koparman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• annene de ki bu g. öt erimezse evde kalırım, sende turşumu kurarsın :D 1 yıllık peşin öder parasını :D

0|1
    0|0
    • Kilo fazlam yok fiziğimi beğenmiyorjm

• Aileni de spor salonuna yazdır

0|0
    0|0
  • Bunda çekinilcek bişe yok?

0|0
    0|0
    • Söylemeye çalışırken eveleyip geveliyorum kişilik sorunu ben de biliyorum utanılacak bir şey değil

• İnşallah bir gün o cesaret gelir bende bazen cesaret patlaması gerçekleşir o sırada araya sıkıştırırım djdjja

• İnşallah xhsdhx

• sanki hamilesin :D söyleyemiyorum yazmıssın :D

0|0
    0|0
  • Onlara anlat durumu veya kardeşin veya bir erkekle gidersen akraban alan izin verirler belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aman gitme, çık dışarı yürü en iyi spor ya da netden https://youtu.be/DYuw4f1c4xs bunu yapabilirsin kademeleri var bu başlangıç gitdikce zorlaşıyor, baya fark ediyor

0|0
    0|0
    • Kilo fazlam yok fiziğimi beğenmiyorum

• Evde iki üç gün yapıp bırakıyorum sıkılıyorum evde yapamam

• Para ödediğim bir yer varsa sonuna kadar giderim ya da geleceğim dediğim yer gelirim ortamı biliyorum ama benim işim ortam depil o yüzden sorun yok

• Şişmanım gönderin obez olucam de

0|0
    0|0
    • Kilo fazlam yok fizik çalışmak istiyorum

• Annnnee her arkadaşım bir aktiviteyle uğraşıyor. Çok asosyal oldum. Bende birşeylerle uğraşmak istiyorum. Ne biçim ebeveynsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...