Bir kız size böyle bir mesaj atsa

sizi seven bir kız ( ama sevgili değilsiniz) size anneler günü için anneniz dolayısıyla ( ama anneniz ile hiç bir muhabbeti yok bu kızın tanışıklıklarıda yok ) böyle bir mesaj atsa ne düşünürsünz?

Pazar günü Anneler günü ve en çok istediğim şey ne biliyor musun seni doğuran o ananın ellerinden öpmek. O kadar çok şey borçluyum ki o tanımadığım kadına. En başta sevdiğim adamı borçluyum. Öyle bir heves ile tanımıştır ki seni 9 ay karnında bir ömre bedel sevgisini vermiştir sana. Geceleri uyumadan başında beklemiştir. En önemlisi de sevdiğim adama yani sana can vermiş olan o kadını tanımadan da sevebiliyorum aslında. Ah o elleri öpülesi kıymetli anacığın. Her ne kadar sana mesaj atıp kutlamak istesem de çekiniyorum işte ters bir tepki vermenden. Korkuyorum görmeden sevdiğim o kadının anneler gününü kutlarsam kızarsın belki diye.

Güncellemeler:
sevdiğim adama attım bu mesajıda sizinde dedim düşüncelerinizi alayım

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkür ederim Derim, Mert delikanlıları severim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ona bu mesajı mı atacaksın? Eğer sonuna kadar okursa, bu ilan-ı aşk demektir. Umarım o erkek buna değiyordur.

1|0
    0|0
    • ben ona ilanı aşk edeli çok oldu evet değiyor :)

• Aşkına karşılık vermesini çok isterim. Eğer buna değiyorsa ve aşkına karşılık alıyorsan sen de bu dünyada seçilmiş kişilerdensin demektir. Darısı bizim başımıza.

• umarım karşılığını alırım bzm olaylar çok farklı aslında

• adamı doğuran dio kızı seviom dio. anlamadım valla işin icinde erkek yok sanırım. lez sana aşık olmuş derdim.

1|0
    2|0
  • övmüşsün göklere çıakrmışsın biraz anlam karmaşası var gibi ama hoşuna gidecektir..

1|0
    0|0
  • oooo valla okurken biile atmış kadar oldu annemi tanımayan o kız ne güzel olurdu çok mutlu olurdum ya <3

1|0
    0|0
  • ne guzel askını ıtıraf eder ıste :)

2|0
    0|0
  • tutarım elinden direk nikah masasına:)

1|0
    0|0
  • Öp bari içinde kalmasın

2|0
    0|0
  • helal süt emmiş manita derim

1|0
    0|0
  • Iyııı guzelde bı mesaj ıste.

0|0
    1|0
  • yalakalıkta sınır tanımamışsın maşallah. gurur duydum seninle. çok abartılı olmuş. bir niyet bu kadar da belli edilmez ki yaa...

1|0
    0|0
  • Resmen asist yapmışsın :)

0|0
    0|0
  • :) gel öp derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yarın bir gün gelip buraya kaynanam bana kötü davranıyo nasıl karı bu diye ağlarsın :(((

1|0
    0|0
  • guzel bence ama erkek dusunur blnmez:D

1|0
    0|0
  • sevdim canım

1|0
    0|0
  • Çok iyi cevap ne geldi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...