Kaçınız çıplak bedeni sahiplenmek yerine, üstünü örtecek kadar ADAM' sınız ?

Soru biraz zor ve sert gelebilir..herkes fikrini düşüncesini söylemekte özgür sonucta soru gayet acıkuclu bir soru..bayanlarda erkeklerin bu durumda ne düşündükleri hakkında yorum yaparlarsa daha anlamlı olur..siz nefsinizi gerektiği zaman kontrol edebilen bastırabilen birimisiniz aslında özü o, yoksa egolarınızla mı hareket etmek size daha kolay mı gelir...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi herkes atıp tutar. ben yapmam etmem diye. ama bir kız verse soluksuz yapar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cümlemi çalmışsın :D o.O

0|0
    0|0
  • birincisi kiz niye ciplak, ciplak olan kizi niye bir erkek ortuyo kiz ciplaksa demekki onunda niyeti bozuk niyeti bozuk olan bir kizida hicbir erkek geri cevirmez cevirirse ya ben o erkekten suphe ederim ya da cook inancli bir insandirki en inancli insan bile nefsine yenik dusebilir adem bile nefsine yenik dusmusken erkegin yaratilisinda dogasinda vardir bu ya da oyle birsey istee

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ortmeyenler adam degılmı

0|0
    0|0

• önce örter sonra isterim

1|0
    0|0
  • biz hiç bir zaman bizden bişey isteyen bir bayanı geri çevirmedik :S

0|0
    0|0
    • soruyu bir dha oku istersen senden bişey isteyen yok..o an senin ne yapacagınla ilgili bir durum mevzu..

• dostum sende cevaplananı daha iyi oku istersen, iyi oku anlamazsan bir daha oku, nefsimi kontrol altına almak istemedigimi anla , yazmışsın , fikrimi düşüncemi söyledim

• iyi tamam alma kontrol altına salıver gitsinn..sıkıntı yok..

• zamanında çok örtmeye uğraşdık mal damgası yedik.şimdi aklımız başımıza geldi elimize düşmüyor amk

0|0
    0|0
Yükleniyor...