Kızlar sizce kaslı erkek ne demek?

Kaslı olan erkeğin tanımı nedir? Bakıyorum cılız cılız bebelere zayıf olması sayesinde 3 4 tane sixpack çıkardı diye kaslı diyorsunuz ama karın kası olmayıp biceps, omuz, göğüs, kanat kası olan üçgen vücutlara kassız diyorsunuz. Sizi etkileyen tek şey sixpack mi demek oluyor bu?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Baktığınız an yatak kırma potansyeli olan çok sert orgazmlarla dolu seksi çağrıştıran erkekler

0|1
    0|0
    • Yasadığım şehre senden bir kaç tane lazım ki sixpack'im var diye kasılan bebeler kaslı olmadıklarını anlasın 😃

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır, bence sadece sixpack değil. Bunun sırtı var kolu var bacağı var. Orantılı olmalı. diğer türlü doldurma gibi duruyor. Birde kaslı kısa boylu olmamalı gibi gelir bana uzun boyluya daha çok yakışıyor kas.

0|0
    0|0
    • Fit model yarışmaları dışında kısa boy iyi olmaz dediğin gibi. Bakıyorum yaşadığım sehirdekilere 3 4 tane sixpack için köpek oluyolar resmen oda dolu sixpack değil zayıf birisi evde günlük 20 mekik çekip ne kadar çıkarabilirse o kadar

• İste ben buna karşıyım tam olarak olmayacaksa hiç olmasın. Güzel durmuyor.

• Ben omuz der susarım. Sixpack falan hikaye

0|0
    0|0
  • kas mas hikaye adam olsun mal olmasın yeter ya

0|0
    0|0
    • Böyle diyenlerin %90ının, kaslı birini şişman birine tercih etmesi ayrı bir ironi tabi

• bak kas bir yere kadar ne kadar kaslı yakışıklı biri gelirse gelsin o kişi aptalsa onun benim için bir değeri yok tabi her kız aynı değil

• Tabi sende haklısın seni kastederek değilde kızlar arasında genelleme yaparak konustum

Yükleniyor...