Tecrübeli insanlar?

Arkadaşlar herkese merhabalar. Sizlere bugünkü sorumu sorayım. Dün gece itibari ile kendi kendime ciddi kararlar aldım. Söz konusu vücudumdaki fazla kilolar. Ve bugün itibari ilede sporuma başladım. Sabah yürüş ve akşam yürüyüşleri olmak üzere. Ekstra olarak yeme içmelerime dikkat etmeye özen gösteriyorum. Umarım rabbim beni bu yolda başarıya ulaştırır. Biraz kendimi sizlere karşı aydınlatmış bulunmaktayım. Sorum şu arkadaşlar , özellikle tecrübe sahibi insanlar yorumlarını bana bildirirse mutlu olacağım. Kilo verme serüveninizden bahsedin mesela , yaptığın diyetler yaptığınız sporlardan bahsedin. Ne gibi unsurlar benim kilo verimimde çok daha etkili olabilir? Ekstra yapmış olduğunuz tüketmiş olduğun kürlerdir ne bileyim limonlu sulardır neler önerebilirsiniz bana? Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür eder. Sizleri saygı ile selamlarım. Son olarak eklemek istediğim bilgi şu
190 cm boy
110.9 kilo

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Cardio yapmani öneririm özellikle sabah yaparsan daha çok faydası olur koşmanı daha çok öneririm orta tempoda falan. Su tüketmen çok önemli 2,5 3litre içmeye önem göster. Geldiim şimdi seni tatlı yemekten kurtarıcak çözüm yoluma ben tatlı aşırı seven biriyim tatlıda kas gelişimini önlüyo hızlı kilo almaya sağlıyo tatlıdan uzak durmamız gerekiyo malum olarak. Yoğurdun içine meyve koyup yiyoruz mesela bir kase yoğurda şeftali doğra ye canın tatlı isteyince hem protein hem vitamin hemde tatlı ihtiyacın gideriliyo tadı da güzel. Haşlanmış tavuk tüket haşlanmış yumurta tüket sarısını yemesen daha iyi çünkü sırf kalori. Biz protein ağırlıklı beslenmeliyiz sebze meyve salata tüketmelisin bol bol. Badem öneririm tok tutar ceviz de yiyebilirsin. Makarna tüketme beyaz pilav tüketme ekmek tüketiyosan tam buğday. Bulgur pilavi yiyebilirsin. Umarim yardimci olabilmişimdir iyi şanslar :) amacına ulaşıcağından eminin kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • Sanıyorum ki sen de böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmışsın daha önceden doğrumu düşünüyorum bilemem ☺ gerçekten tatlı konusu bana kendimi iyi hissettirdi işime çok yarayacaktır seninde söylediğin gibi. Umarım ulaşırım desteğinden ötürüde teşekkür ederim motivasyon iyidir. ☺ anlamadığım bir kısım var mesela yumurtayı sarısı ile yemedik diyelim. Ama beyazıda sadece hiç çekilmiyor be 😃 bunada bir çözüm bul lütfen , ha birde şey var tavuk haşlanmış pek aram yok ızgara olsa ne gibi fark ile karşılaşırım. Son olarakta bulgur pilavı yağsız tuzsuz mu olmalı? 😊😊

• Tabi ki neden olmasın takip isteği gönderdim.

• Tamam kabul ediyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim çok güzel bir karar almışsın ben kendimi anlatıyım 1 yıldır yapıyorum bu sporu ben 40 kiloydum spora başladığımda çevremdeki insanlar dalga geçerdi benimle dışarı çıkamazdım abimin evde dambılları vardı 5 kiloluk onları kaldıramazdım sürekli ezilirdim hırslanırdım bir gece acayip azimlendim şınav mekik temel hareketler derken 5 kiloluk dambılı kaldırmazken o zamandan sonra bama yetmemeye başladı dışarı çıkmaya başladığımda 46 kiloydum spor salonuna yazıldım şimdi 58 kiloyum Allah izin verirse dahada kilo almaya çalışıyorum içinde azim varsa sakın kaybetme onu kilo çok kolay verirsin kilo almak vermekden daha zordur planını beğendim kas yapmaya çalış kimseyi dinleme kendi bildiğini yap kötü yollara düşme benle dalga geçen insanlar şimdi benle aynı spor salonunda 6-7 ay sonra inşallah yarışmalara giricem :)

0|0
    0|0
    • Seni kutluyorum kardeşim başarından ötürü haklısın azim gayret gerçekten çok önemli benim çok şükür dalga geçilecek bir yanım olmadı. Beni görsen 110.9 kilo demezsin bile. Ama ne varki göbek vahim spor salonuna başlamayıda düşünüyorum en kısa zamanda. Sana da başarılar yolundan hiç şaşmaman dileği ile. ☺

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• soruyu kısaltılmış şekilde sor cevap vereyim, çok uzun benım turkcem ıyı degıl.

0|0
    0|0
    • Kilo vermek için kolları sıvadım. Yemeklerime dikkat ediyor ve yürüyüşlerimi yapıyorum. Hızlı ve etkili kilo vermek için ne yapılmalı? Ne yenip içilmeli?

• Kür diyorum steroid ne alaka? 😄 yani limonlu su mesela ya da yoğurt karışımı tatlar gibi

• Ben yürüme derim koşu daha yararlı ama hafif tempoda

0|0
    0|0
Yükleniyor...