Dedikodulara kulak asarmısınız ?

Herkesin dediğine mi inanırsınız sevdiğinize mi ya doğruysa ya yalansa ya iftiraysa diye düşünürmüsünüz o anki haliniz ne olur yani önce araştırıp öğrenirmisiniz tabi ben şahsen elaleme değil sevdiğime inanlardanım ama çoğu zaman yanılan olabiliyor insan sevdiğinde darbe yiyebiliyor ister istemez .

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• dediğin bir yerde doğru fakat şunu unutma ademoğlu hatanın aynasıdır herkes hata yapar geçmişinden elen sırları vardır fakat yalan söylemek gerçeği farklı şekilde yansıtmak insanı üzer güveniirsin gözün kapalı gidersin ve karşına çıkan her yeni aksilik sevdiğinle alakalı şüpheyi beraberinde getirir ve şüpheylle ilgili devinimler beynine baskı yapar sonuçta koparsın sevdiğinden şüpheyle yaşamaktansa hiç olmaması daha mantıklı değil mi?

0|0
    0|0
    • yani o da doğru aslında ama şüpheleneceğin birşey varsa o zaman ne olcak ?

• o zaman sana iyi geceler demeden serkan uçar,dan tut yüreğimden ustam adlı şiiri dinle dostum orada bir söz var ne zaman o senin bildiğin zaman ne sevda gördüğün zamanlarda ki eski den eskiden halı tezgahında dokunurdu aşklar oysa şimdiçorak gönüllere ekiliyor diyor ya orası gerçeği anlatıyor iyi geceler.

• sagol ıyı geceler :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok belirsiz kalırsam zamana bırakır, o arada kendi çapımda araştırırım o iş her neyse işte artık, ikiside ikna edemez zaten..

0|0
    0|0
  • dedikoduları herkes yapar ama çok fazla ateş varsa bir kere araştırmak lasım derim... ama demoktarik olmak lasım ilk önce karşına alıp konuşcaksın sonra biraz dedektiflik yapacaksın zaten belli şeyler hal ve hareketlerden belli eder kendini...

0|0
    0|0
  • herkesin dedigine inanırsak vay halimize sevdigime inanırım tabikide

0|0
    0|0
  • Kimsey umursamam bn amaa sevgilikm cok takiliyor

0|0
    0|0
  • balık esir bandırma sen gel boşver gerisine aldırma =)

0|0
    0|0
  • Asmam ama doğru dedikodular üzerr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• inanamam kendim görüp duymadıktan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...