Matrax canlı yayınına telefon ile katılma fırsatınız oldu mu?

Benim olmadı ve sizin oldu ise anınızı dinlemek istedim. :)

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• olmamı. Ankara aşşağıeğencede dedik açız abi yemek yok. sandık ki millete bişeyler yaptırıp parka gönderecek. bizi lokantaların önüne gönderip küçük emrahı oynatmasın mı. rezil olduk ama eğlendik..

2|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• burda erkeklerden biri vardı katılan kemanıyla galiba. çok severdim ya uzun zamandır dinlemedim.

0|0
    0|0
  • Katılmadım ama yıllarca dinledim. Şimdi bana çok hareketli geliyor; hoşlanmıyorum artık.

0|0
    0|1
  • yok yaa o herife kıl oluyordum :D asla katılmazdım

0|0
    0|0
  • benimde olmadı öyle bir fırsatım telefon faturasını düşündüm hep varsa anınız bende okuyayım bari...

0|0
    0|0
    • Düşürdükten sonra karşı taraf arıyor diye biliyorum. :)

• karşı taraf arıyor sizi. siz ilk aradığınızda sadece konuyu söylyorsunuz mesala rahat battı diyorsun ya da acım diyorsun. 5 dk sonra arıyorlar. direek yayındasın .d

• muzo geldi aklıma

0|2
    0|0
  • Bi ara çok dinlerdim ama hiç katılmadım

1|0
    0|0
  • Matrax'ı canlı izleme fırsatım oldu yakın zamanda olduğundan daha kısa ama bir o kadar da komik bir adam canlı gösterileride =)

0|0
    0|0
  • Katılmadım, katılmakta istemezdim. Dinlemek daha zevkli :)

0|0
    0|0
  • ben değil ama babamın çok yakın bir arkadaşı Nihat Hatipoğlunu arayıp soru sormuş :)

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Gece pikniği olmuştu bir defasında.Öğrenciydik o zamanlar.Koşa koşa yetişmiştim 3 4 km uzaktaydı.İki kelam etme fırsatım olduydu zekiyle :) Ha bir de aç öğrenciler yemek istemişti onlara bişeyler götürmüştüm.Gene konuşmuştum ;ama hiç direk arayıp katılma durumum olmadı

1|1
    0|1
  • İstanbul Cevahir AVM önünde gece pikniği vardı. Gidip çorba içmiştim, top oynayıp ip atlamıştım :D Yaklaşık 2 yıl falan oldu sanırım..

0|0
    0|0
  • Matrax'ın müdavimlerindendim bir zamanlar ama matrax ortamı kadar pis bir ortam yok hiç bulaşmayın derim ;)

0|0
    0|0
  • Adamın birine gece vakti sokağa çıkartıp leğenin içine süt doldurdup içinde gulu gulu yaptırdı..

Ben ne katılacam o programa :D

1|0
    1|0
    • o cocouk atakandı :D hiç unutmuyorum onu

• Benim aklımda kalan en büyük atraksyon oydu.. Daha niceleri var ama bu benim aklımda başka bir yerde :D manyak ya

• İdris Abi vardı bir de, acaba o da burdan mı :))))

cut.

0|0
    0|0
  • Katılmadım ama Ankara'da etkinlikler düzenledik.Güzeldi...Hala dinlemekteyim...

0|0
    0|0
  • vatan tv'de ankaralı namık'ın programına katılmıstım canlı yayında :D ve Geçen senede

Beyaz show!a katılmıstım Canlı yayında

0|0
    0|0
  • Yok sadece mesajlarimi okudu :D

0|0
    0|0
  • At gibi koşturdu :)

0|0
    0|0
  • Katıldım.

Pişmanın.

0|0
    0|0
  • yok almıyayım mümkünse

0|0
    0|0
  • Oldu. Manitadan ayrılınca aramıştım. Gecenin 2sinde 2.5 kilometre yol yürüttü bana zeki.

1|0
    1|0
  • Eskiden Dinlerdim ... ama herşeyin bir doyum noktası vardır hattta .. o adama doydum ben .. :)

0|0
    0|0
  • önceden iyiydi artık çok havalandı zeki, herkese kızmalar suratına kapatmalar vs

1|0
    0|0
Yükleniyor...